Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért vagytok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok olyan elutasítóak a vékony fiúkkal, ennyire nagy hátrány a vékonyság?

Figyelt kérdés
"legyen izmos,vagy macis,de semmiképp sem vékony"...
2014. ápr. 1. 08:52
1 2
 11/14 Noydra ***** válasza:

172/70 vagyok, azzal sem hinném, hogy a testesebb kategóriába tartozom.

Ahányszor tükörbe nézek ez be is bizonyosodik.:D

2014. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze, függ attól, hogyan oszlik el. :)
2014. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne rinyálj, gyúrjál! Most komolyan! Nem beszólok, hanem tanácsot adok. Lehet, hogy most itt azt mondják, hogy nem gond, ha valaki vékony, de te testileg IS minőségi lányokkal akarsz összejönni? Akkor tegyél érte, hogy te is vonzó légy a számukra! Én most vagyok 175/68, de már felküzdve. Nagyon vékony voltam, de elkezdtem a fegyencedzést, pénzügyileg egyáltalán nem őröl fel. Vettem egy húzódzkodórudat 3000-ért, de annyi. És most is tovább edzek, hogy még jobb legyek.


Összegezve: Sírni mindenki tud. Tegyél ellene!

2014. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem a vékony fiúk tetszenek pl. Sokkal szexibb, de a vélemény megoszlik.
2014. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!