Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy "nem kellek neki eléggé"?

Figyelt kérdés

Az első találka óta nem keresett, és már nem is fog. Nem kellett volna találkoznom vele, mert az önbizalmam jelenleg amúgy sincs a toppon, tudom, hogy hiba volt. Visszacsinálni viszont nem tudom, és a lelkemnek nagyon rosszul esik. (Húszon felül vagyok, és nem volt még kapcsolatom.) Úgy érzem, egyre kevesebb az esély. Hogy kaparjam magam össze annyira, hogy azt gondoljam "az, hogy neki nem kellek, nem jelenti, hogy másnak se", ahelyett, hogy "egyedül halok meg a macskámmal"?

Éltetek már át visszautasítást? (illetve még azt se, mert szimplán eltűnt az éterből) Hogyan lépjek túl ezen?

HuszonX éves, lány.


2014. ápr. 1. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy nem foglalkozol többé ilyen tuskókkal,hanem másra fordítod a feles energiáidat.
2014. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezer dolgot csinálok, és mivel maximalista vagyok, így azokban sikeres is. Tehát nem azt gondolom, hogy "semmire se vagyok jó". Pusztán a magánéletem egy nulla, mert az nem csak rajtam múlik. Ennyi idősen már, szükségem lenne egy férfi megerősítésére, akinek nem csak a testem kell. (az sokaknak kellene, de az efféle bókok hidegen hagynak) Nem vagyok átlagos, szeretem a régiségeket, és alapjaiban elutasítom a technikát (a net is csak az egyetem miatt van), meg a mai "trendeket". Olyan, mintha egy évszázaddal le lennék maradva, és hasonló férfit még nem találtam. (olyat pláne nem, aki 50 alatt van, hasonló érdeklődéssel)
2014. ápr. 1. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!