Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy jó autóban odavan értem mindenki, ha meg gyalog megyek akkor senkinek néznek?

Figyelt kérdés

Van egy edzőterem ahova 6 hónapja járok. Az esetek 99%-ban gyalog megyek mert nincs autóm. Ugye sokan látják is ahogy megérkezem. (megyeszékhely város amúgy)

Viszont legutóbb a főnököm autójával mentem (rámbízta hogy cseréltessem ki rajta a téli gumikat nyárira). Ez egy Volkswagen CC 2014. Azok a csajok akik eddig levőként tekintettek rám, most beszélgetni kezdtek velem, a srácoknak is egyből szimpatikusabb lettem és rámtapadtak.

Utólag esett csak le hogy ezek az emberek mind láttak az autóval kivétel nélkül. Akik nem, azok ugyanolyanok voltak mint máskor.


Miért van ez? Nem is tudhatják hogy az enyém, én meg nem mondtam róla semmit. Ha most bérelek egy Ferrarit akkor én leszek az élet császára arra a 2 napra? Ennyire akarnak valamit az emberek attól aki gazdagabb szerintük?



2014. ápr. 1. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy miért. Akik ezért válnak a barátoddá, azokkal nem érdemes komolyabb kapcsolatot létesíteni.
2014. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Ez egyszerű pszichológia... :-)


Az emberek azalapján skatyulyáznak be, amit összeharácsolsz az életben. A nők is ösztönössen olyan kant szeretnének maguknak, aki biztonságot tud teremteni az utódnak... :-) ...és ha tudsz szerezni egy Ferrarit, akkor már életképes alfahímnek leszel elkönyvelve... :-)

2014. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, de azért drága mulatság Ferrarival járni, bár ez a lényeg benneXD
2014. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha látsz egy 90 kilós nőt, nem szólítod le.

Ha ugyanaz a nő megjelenik 50 kilósan, leszólítod.

2014. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ehez semmi köze az utód gondolkodáshoz. Akkor azok a férfiak b•zik?? Ez puszta pénzéhesség.
2014. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert annyira üresek, hogy nem jut eszükbe, hogy ha valakit egy autóban látnak, az lehet másé is. De szerintem a tekintetükből ez ki is derül... :)
2014. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert borzasztó felszínesek. A gazdagokat tisztelik,szeretik és reménykednek, hogyha velük barátkoznak ők is "jobbak" lesznek ettől vagy meg lesznek hívva valamire.
2014. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, figyeli az utatXD Milyen tekintetből? Ezt áruld el légyszi. Nem tudok rájönni hogy milyen az.
2014. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A legjobb barátom is azt mondta (edzőtársam is, ő is látta az esetet) hogy biztos akarnak valamit tőlem vagy nem létező pénzemtől.


Amúgy nem beképzeltem a dolgot, a csinos pultos csajszi eddig szótlanul odaadta a szekrénykulcsot, most meg elkezdett beszélgetni haverkodni (közben megállapította hogy milyen szép kocsi)

2014. ápr. 1. 15:49
 10/16 anonim ***** válasza:
mer a vw mindenhol menő. legyen az akár egy tádé kettesgolf...
2014. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!