Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek volt már olyan, hogy úgy éreztétek, ti sohasem fogtok kelleni senkinek? Mit csináltatok olyankor, hogy léptetek túl ezen? 19/L

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd abba az önsajnálatot és mindjárt jobb lesz!
2014. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt.

Nem gondoltam erre, inkább éltem tovább az életem, barátokkal voltam sokat, vidám voltam, ésatöbbi.

Azóta meg már nincs ilyen gondom. Mindenki életében máskor jön el a pillanat, mikor megtalálja önmagát, és ezzel együtt a lehetőséget a párra is. Nem szabad se siettetni, se erőltetni, mert az akkor olyan is lesz. Csak legyél önmagad és légy boldog, egyedül is legyél egy egységes egész, akkor sokkal több lehetőséged lesz JÓ kapcsolatot kialakítani valakivel, mintha foggal-körömmel ragaszkodsz ahhoz, hogy márpedig neked MOST kell egy pasi.

2014. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne annyit válogatni, hanem dugni kéne a sok agyalás helyett.
2014. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdetben a sírógörcs kerülgetett, aztán meg bevettem a leszarom tablettát, és nem görcsöltem rá semmire, nem erőlködtem.
2014. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt még ilyen, és nem is lesz.
2014. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így érzek. Van most egy csaj aki teljesen az ujja köré csavart de esélytelen hogy legyen is valami és úgy érzem h ha neki nem kellek pedig tulsagosan is jól ki jövünk akkor soha senkinek nem fogok. 20F
2014. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!