Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, gusztustalan, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, gusztustalan, ha a lány nyáron nem hord melltartót?

Figyelt kérdés

Kifejezetten irritál, ha rajtam van. Feleslegesnek gondolom.

14/L


2014. ápr. 1. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Szeretjük az ilyen lányokat csak 14 évesen ne. Pedofil akció lesz.
2014. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekik szerintem izgató. De engem lányként frusztrál, ha nincs rajtam melltartó. Kényelmetlenül érzem magam nélküle.
2014. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Te dolgod :-)
2014. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
szerintem abszolút nem gáz. :D de ha utcára mész akkor szerintem illik felvenni, 1: ne bámuljanak meg 2: nem tartozik másra. :D
2014. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak az is egy réteg és nyáron nagyon rossz sztem, ha sok a réteg :)
2014. ápr. 1. 17:52
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Mint lány mondom neked hogy alap illemszabály hogy felvegyél egy melltartót minimum topot. Ha nem veszed fel: ribinek, szegénynek, ízlésficamosnak vagy egyszerűen mind a háromnak egyszerre néznek. Mármint a többi lány.
2014. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

1, Miért erőszakolnál magadra egy olyan ruhadarabot, amiben kellemetlenül érzed magad?

2, Miért kéne törődnöd mások véleményével?

3, Szerinted a te feladatod, hogy ő ne érezze kellemetlenül magát, ha (esetlegesen) látszik a mellbimbód?

4, A melltartóban maximum "jobban mutatsz" - de neked Nem feladatod és életcélod "jól kinézni".

2014. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem közönséges, de ha jók a a delikvens mellei, azért megbámulom őket. Bár egy 14 éves lányt csak nem.
2014. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
miért lenne gusztustalan? nem értem
2014. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
attól függ milyen az a mell
2014. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!