Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek milyen ruhában szép egy lány és mienben gusztustalan? Lányok ti is írhattok!

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez alakattól függő...De én ink. a nőises ruhák mellett szavazok,vagyis egyrészes ruhák, magas sarkú cipők...ilyesmik,én ezeket szeretem :)

14\L

2009. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Szép abban, amiben annak érzi magát:) Meglátszik rajta hogy jól érzi magát a bőrében.
2009. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

szép: sportcipő, rövidnaci, kis póló.

csúnya:magassarkú, p*csaszoknya...

2009. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

mindenben szép, ami nem kirívó, és jól áll neki, megy a testalkatához, hajszínéhez, stb.


a legrondább: agyig smink, 10 centi sarok, k.rvás harisnya,olyna nadrág,szoknya, ami bugyinak is elmenne, agyig csillógós,flitteres,stb. , de csúnya a fullfekete öltözék is, kivéve, ha nem rockkoncertre vagy temetésre megy

2009. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Nőies: magasarkú, szexi farmer/miniszokny, csinos blúz
2009. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Szép abban, ami jól áll neki, csúnya abban, ami nem. Szerintem elég egyértelmű.


Pl egy vékony lányon jól áll egy hasmutogatós, míg egy kevésbé karcsún már nagyon nem...


De ha gondolkodnál, erre magadtól is rájönnél.


23/f

2009. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképpen a nőies, maggasrkú alap, legyen szexis.
2009. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Abban szép ami jól áll neki, nem túl kirívó és nem túl idejétmúlt.
2009. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen egyéntől függ. Sőt, lehet szép egy lány sportosan IS, meg magassarkúban, elegánsan IS. A lényeg mindig az összhatás és a figyelem helyes irányítása. (Esetleges negatívumok elkendőzése, pozitívumok kiemelése. Például akinek kissé hurkás a hasa, az általában nem mutat jól túl szűk cuccokban/forrónaci+top/, kibuggyanó köldökkel, de mivel a keblei is teltek, egy fűzős felsőben+szoknyával nézhet ki nagyon dögösen.)


Ezen túl a ruhának valamennyire tükröznie kell az illető egyéniségét, de még aktuális hangulatát is. Ha ez mind megvan, akkor fogja magát jól érezni benne, akkor fog megjönni az a plusz, amit kisugárzásnak hívnak.


És egy gyakorlati tanács, ha jól rémlik, az ELLE-ből: Ne akard felvenni EGYSZERRE AZ ÖSSZES kedvenc ruhádat! Egy köré építs! Az legyen a középpont, a többi azt egészítse ki!

2009. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%

Szép:csöcsös top ami engedi látatni,p_csaszoknya(minnél minibb),szexi harisnya,elegáns cipő vagy magassarkú,én ezeket szeretem egy lányon.

Csúnya:farmer,egyszerű póló,sima rövid nadrág,sima egyszerű sportcipő, bbrrrrrr,fúj,az ilyen lányoktól fordulok fel aki nem tud kirívóan felöltözni.

2009. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!