Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy megy egy pasi, ha épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy megy egy pasi, ha épp feláll neki? Vagy ez a járására nem hat ki?

Figyelt kérdés
:D a kérdés elméleti
2014. ápr. 1. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mint akinek felállt úgy megy.
2014. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
enyhén előredől érdekesen lépked és próbálja minnél kevésbé feltűnően megigazítani de ha nem akkor nem megy/áll hanem leül :D
2014. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*szóköz
2014. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem ha olyan helyzetben áll fel amikor nem kéne, akkor kicsit kidüllesztett seggel próbálok állni/menni hogy ne látsszon annyira :D
2014. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pontosan :D
2014. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kihat a járására, persze. A vérmennyiséget, ami az erekcióhoz kell, a kevésbé létfontosságú szervektől (végtagok) vonja el a szervezet, vagyis a lábában kevés marad, ezért fura, suta járás látható ilyen pasiknál.


De komolyra fordítva a szót: láttam már pasit erektált nemi szervvel menni, és az a tapasztalat, hogy nyilvános helyen kicsit másképp megy, hogy megpróbálja elrejteni, de intimebb közegben (pl a barátnője /előttem), akár teljesen pucéran is, ugyanúgy jár, mint normálisan. Szóval ami változás esetleg bekövetkezhet a járásában, az egyértelműen a kis szemérem miatt van, hogy ezt elrejtse, semmi anatómiai oka nincs. Ha olyan kultúrában élnénk, akkor gondolom kihúzná magát, és menne tovább, büszkén jelezve, hogy ő egy ereje teljében levő férfi. Nem így van, sajnos. Pedig én örülnék neki :D


21/l

2014. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem ez gatya függő is. A gatyáim nem szűkek, azzal nincsen para. De én pl. ha kis tangában vagyok, akkor én is bepucsitok :D...de miért vagyok kis tangában merül fel a teljesen jogos kérés...nos hát igen...
2014. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: ez most komoly?
2014. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsi a bré úgyhogy nem látja azt senki akkor se ha sétálok
2014. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 vagyok: a kezdeti szövegre gondolsz, kedves nemtudomhányas? mert azt utána hozzátettem, hogy szarkasztikus megjegyzés volt :) a többi az a személyes véleményem, amit meglehetősen igaznak érzek :D
2014. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!