Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom a haverjai előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a haverjai előtt vagy a rokonai előtt sose csókol meg, maximum a kezem fogja meg ( akkor is én fogom meg inkább). Ezt csak én találom furcsának? Kicsit rosszul esik

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne essen rosszul csak félénk én pl sose csókolózom utcán mert nem hiszem h másoknak azt kéne néznie. De ha neked erre van szükséged beszéld meg vele az érzéseid.
2014. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen tapintatos. Ha kettesben nem ilyen, akkor nincs okod aggodalomra. Egyszerűen csak tisztában van vele, hogy ez még mindig sokkal jobb így, mint ha megfeledkeznétek arról, hogy társaságban vagytok, és összevissza falnátok egymást. Nem kell mások előtt csókolózni meg bújni, mert az borzasztó idegesítő tud lenni.
2014. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most bemutatózni akarsz vele, vagy szereted?
2014. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán illemszabály. Elképzelhetik, miket művelünk egymással még, amikor nem látják, de nem tartozik másokra.
2014. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szülők előtt én sem akarnék csókolózni, társaságban még röviden valami oké, de akkor is csak nagyon kivételes esetekben és ritkán. egyszerűen csak tudja a barátod, hogy mikor mit illik és mit nem. szerintem ez ne essen rosszul. nem azért vagytok együtt, hogy a nap 24 órájában ki se lépjetek egymás szájából...
2014. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és mondjuk mi akadályoz meg benne, hogy te lesmárold? :))

amúgy szerintem emberek között nem illik nyalakodni, vonuljatok picit félre

2014. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A rokonok biztosan örülnek is... Az én nővéremmel, meg a pasijával nem is lehetett rendesen beszélgetni, mert minden második mondat után csókolgatták egymást. Nem az a nyali-fali volt, de most egy cuppanós puszinál sem tudja az ember, hogy hova nézzen. Engem nagyon zavart. Mondjuk nem tudom, hogy érdekel-e a kívül álló szempont, de azért leírtam. Lehet, hogy a barátod csak szimplán tudatában van ennek.
2014. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!