Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok titeket mennyire zavarna a következő?

Figyelt kérdés

Ha a párotok rettenetesen üres lenne belül, alig lenne benn egy csepp érzelem de titeket azért szeretne amennyire tudna.


/A valódi szörnyeknek is vannak érzéseik/



2014. ápr. 1. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Ha valamit azért érez irántam az már valami. És csal ez az egy számít hogy én szeressem és ő is viszont szeressen.
2014. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak*
2014. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szociopata...? Azoktól félek.
2014. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
érez amennyit tud.. kb csak titeket szeretne senki mást a világon és a legtöbb embert utálná
2014. ápr. 1. 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tartom magamat üresnek, de olykor az érzelmeket materialistaként boncolgatom, és ha felhozom másoknak, hogy mit gondolok az adott érzelemről, akkor eléggé kedvrontó tudok lenni.

Ha az én párom lenne ilyen... fuh, nem kívánom neki, nem jó. Párban vágnánk eret.

2014. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, az én érzelmi szintem is egy kiskanáléval vetekszik :D
2014. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon érző vagyok, mélyek az érzéseim, magas az EQ-m, tehát személyiségemből adódóan nem bírnám egy ilyen emberrel. Persze, szép, hogy szeret engem, a maga szintjén, de mégis mennyi konfliktus adódna abból, hogy én szeretem a családomat, szeretem a barátaimat, és neki pedig semmi nincs az életében rajtam kívül? Mennyi konfliktust okozna az, hogy nem tudnék vele beszélgetni valódi dolgokról?

19L

2014. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
beszélgetni lehet vele csak ő nem érzi át.
2014. ápr. 1. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:
És minek akarjak vele beszélgetni, ha nem érzi át? Ennyi erővel veszek egy kutyát, az is ugyanúgy meghallgatja, amit mondok, és valószínűleg több érzelmet ad vissza cserébe.
2014. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szociopata vagy szociálisfóbiás lenne -e azért attól is függ a dolog.
2014. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!