Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ill. mit...

Titeket zavarna, ill. mit csinálnátok a következő helyzetben?

Figyelt kérdés

A férjem exnője,akivel tavaly rövid ideig viszonya volt,de a férjem szakított vele,és még mindig kavar,(néha már -már elmebetegség határát súrolja amiket művel),azt híreszteli, hogy nem ő volt az első akivel már megcsalt a férjem...

24 éves házasok vagyunk.A férjem szerint hazudik,és hogy az említett nő volt az első félrelépése.

Ha mégis igaza lenne, van jelentősége annak, ami évekkel ezelőtt történt,és tudomást se szereztem róla?(ha igaz egyátalán, mert a nőtől minden kitelik...)

LÉGYSZI CSAK ÉRTELMES,NEM BESZÓLOGATÓS VÁLASZOLÓK ÍRJANAK,MERT ELÉGGÉ KIVAGYOK...


2011. ápr. 24. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy döntöttél, hogy megbocsátasz a férjednek,akkor húzz egy vonalat és bocsáss meg mindent. És ne foglalkozz azzal, hogy esetleg ki volt még és hányszorés hol.....

mert akkor ezzel fogsz foglalkozni életed végéig és előbb utóbb belebolondulsz.

És főleg ne hallgass olyanokra akik minden bizonnyal rosszat akarnak nektek.

2011. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Lehet hogy a nő csak bosszúból gonoszkodik, lehet hogy a férjed tényleg jobbra-balra járt..


Ha folytatni akarjátok és a múltat lezárni, szerintem állj a sarkadra, ilyenkor a legjobb - szerintem - kifogni a szelet a vitorlájából, én megmondanám, hogy köszönöm a tájékoztatást, már megkaptad a listát a szeretőkről, tele volt olyan huszadrangú, felejthető kis ribikkel mint ő.

Mondjuk a férjemnek is megmondanám, hogy bízok benne, de ha még egyszer előfordul, akkor olyat csavarintok a tojásain, hogy kiesnek a szemei.

2011. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak tedd fel a kérdést, mert csak te tudsz rá válaszolni: Számodra van ennek jelentősége?

Egyébként könnyen lehet, hogy a nő azt akarta, a férjed hagyjon ott téged érte, és mivel csalódott, most bosszút akar állni... Szóval szerintem hazudik.

2011. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha belegondolok, nincs már jelentősége, mert ha meg is történt ,régebben volt,nem is tudtam meg,tehát "nem fájt"...

De inkább hajlok arra, hogy a nő akar csak megint kavarni.

2011. ápr. 24. 10:56
 5/12 napietus ***** válasza:
100%
szerintem ezt csak bosszúból csinálja, vagy azért, mert abban bízik, hogyha Te a kavarása miatt elválsz a férjedtől, akkor ő majd rohan hozzá. az ilyen ringyók minek vannak, nem is értem...ne foglalkozz vele, lerendeztétek gondolom egymás közt ezt a dolgot, annak a nőnek meg ez legyen az egyetlen öröme az életben.
2011. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
52%
Én a helyedbe nagyon megverném azt a nőt!!..
2011. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Majd a sors megbünteti, ne félj!

Nem vagyok agresszív típus... de gondolatban megtéptem már azt a "dús" haját:)

Így is olyan ragyás, pattanásos a képe,26 éves létére, hogy én különbül nézek ki 42 évesen...

2011. ápr. 26. 10:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen nehéz ne foglalkozz vele.....Ha megbocsátottál, akkor ez is legyen elfelejtve akár megtörtént akár nem!

Lehet hogy csak pletykál, féltékeny.....!Ne add meg neki azt az örömöt hogy átadod neki a férjed!Hogy az ő állitása miatt szétmentek!Mert erre vár...

Remélem a férjed megbánta amit tett és soha többé nem teszi meg újra!

Hallottam már házasságokról ahol megcsalás után megerősödött a kapcsolat, úgyhogy hajrá!!!

2011. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

hát én tuti,hogy nem bocsátottam volna meg.24éves házasságot felrúgni egy kis kaland miatt?

hát én a helyedbe résen lennék,aki egyszer megteszi megteszi még egyszer.engem még egyszer se csalt meg a párom,de ha megtenné úgy dobnám ki hogy a lába se érné a földet.

de ez csak az én véleményem.javaslom hogy valahogy állítsátok le a kiscsajt,mert ha ezt így tovább folytatja a kapcsolatotok is rá mehet.tudom nehéz nem foglalkozni vele,de azért csinálja hogy nektek kavarjon,legjobb átnézni rajta miket dumál és akkor végre majd belátja hogy nem rúghat labdába.

sok szerencsét!remélem rendeződik a helyzet

2011. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Úgy tűnik azok táborát erősítjük, ahol a megcsalás után "megerősödött" a házasságunk.

Közös "ellenség lett" ezátal a nőcske,mert beteges,és ellenszenves amiket produkál.

Még a tel.számunkat is le fogjuk cserélni,ne zaklasson,még véletlenül se.

Előbb-utóbb csak észre veszi magát,és megunja..

2011. ápr. 26. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!