Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Múlthéten lefeküdtem egy sráccal és nem védekeztünk.Időben kihúzta, de ettől még nem érzem magam nyugodtnak. Rá két napra véreztem, kezdtem örülni, hogy menstruálok aztán beugrott az ún. "pecsételő" vérzés, ami szitne ugyanazokkal a tünetekkel jár.. Tegnap nagyon szédültem, hányingerem volt, ma szintén. A hüvelyemből azóta folyamatos átlátszó, ámbár erős folyásom van.


Légyszi, most ne a felelőtlenségemre tegyetek megjegyzéseket, hanem a válaszra! :)


nagyon be vagyok parázva..


2014. ápr. 1. 21:40
 1/8 A kérdező kommentje:
( ez volt az első)
2014. ápr. 1. 21:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi sem tudunk többet mondani, mintha vennél egy tesztet...
2014. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esélyes.
2014. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Vehetsz tesztet, de szerintem az a legjobb, ha minél hamarabb elmész orvoshoz!
2014. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Múlt héten feküdtél le,ergo terhességhez még kell pár nap, hogy kialakuljon.Szextől számítva 14. napon már kimutatja a teszt.
2014. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és beágyazódáskor lehetséges vérzés, a 10.nap körül
2014. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy általában a terhesség 3.hetétől jelentkezik a hányinger és társai
2014. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez tripper lesz...
2014. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!