Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vérlázító, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vérlázító, hogy a nők "válogatnak"?

Figyelt kérdés

"Tudjuk, hogy a legtöbb nő tizen és huszonéves korban olyan szinten válogat (tény) a pasik között, hogy az már vérlázító. "

( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


A pasik nem "válogatnak"? Nincsenek igényeik a nőkkel szemben? Mindegy nekik, lyuk-lyuk?


2014. ápr. 1. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez hol tény?
2014. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Na várjál... Ha válogatunk, akkor "magasak az igényeink, sokat várunk el", de ha meg nem, akkor "akkora lúzerek vagyunk, hogy mindegy már, csak lyuk legyen"?! LOL
2014. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Aki jóképű,az válogathat.Azonban egy átlagos srácnak egy lány sem jut,szóval hova is válogasson,mondd már meg,mikor egy lánynak sem kell.Akkor hiába válogat,ezt értsd már meg.

A másik,hogy nem mi döntünk,hanem a lányok/nők.Ők döntenek úgyis,és nem magával a válogatással van gond,hanem a követelményekkel,és elvárásokkal annál inkább.A legtöbb izmos,pénzes,jóképűt akar,és mással szóba sem áll kb.És inkább szexel csak egy ilyen jóképű sráccal,minthogy bárki mással szóba állna egyáltalán.Ezekkel van a gond úgy összességében.

2014. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az igényesség és az esztelen válogatás között van némi különbség. Ráadásul sok lány hazudik, hogy neki átlagos srác kell, aztán meg az átlagos srácot szépen lekoptatják, vagy durván, vagy nem is reagálnak semmit, mígnem szerencsétlen rájön, hogy hoppá. Arról nem is beszélve, hogy hány lány nyavalyog, mert neki milyen rossz, meg senkinek sem kellenek stb., mikor meg ott lenne a lehetőség, akkor még csak nem is ismerkednek.
2014. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal hogy a Nő, már bőven túl megy a párválasztáson. Olyan irreális igényeik vannak hogy lehetetlen megfelelni 10-ből 8-nak.

Mutatok egy képet valakiről

[link]

Gondolnád hogy van olyan csaj akinek nem jön be egy ilyen arc? Lehet vékony, izmos tök mindegy lenne mert szép arca van, és ezt férfiként mondom. Mégis itt gyakorin meg a nagy átlagnál is bevett szokás hogy válogatnak közbe meg semmit nem tudnának felmutatni a külsejüket illetően.


Raktam ki magamról képet amin fejtől derékig látszom, és olyanokat kaptam hogy úgy nézel ki mint egy izomagyú majom, meg hogy túl izmos stb... Nagyon felháborodtam, hogy néhány nő hogy mondhat ilyet egy férfinak aki keményen éveket áldoz a kinézetére azért hogy jól nézzen ki, egy-két nőcske meg elrontja a kialakult képet azzal hogy a fotelben ülő múltjával eldönti, neki ez túl izmos.


Na mindegy, nem idegesítem magam, ezzel csak azt akartam kihangsúlyozni hogy nézhetsz ki jól, sosem tudhatod ki fog semmibe venni. Mert bevallom nem kell hogy izmos csaj legyen, de azért figyeljen magára oda

21F

2014. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A válohatás módja a verlázító.

Hogy az alacsony,duckó,átlagos,csöndes csaj is a jóképű,népszerű pasira nyáladzik.

2014. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

A mai világban elvárás, hogy legyen párod, enélkül sok helyről kinéznek. Sokan nem értik meg azokat akik nem ugranak rögtön fejest egy másik kapcsolatba szakítás után. Furának, finnyásnak, beképzeltnek, betegnek, aberráltnak tekintik azt, aki válogat. Én meg azt nem értem, miért ne tehetné? Ha kövér, pattanásos, szemüveges, ritka hajú, kapafogú lány lennék, attól még miért ne várhatnék az igazira, aki esetleg tőlem jobb? Egyéni szoc. problem, szerintem nem tartozik másra és szívem joga.

Ja, hogy emiatt egy fiú egyedül lesz, mert rám vár és nekem nem kell, mert nem tetszik? Miért lenne jó az neki ha nem válogatnék, hanem minden mindegy alapon vele járnék?

Nem érzitek, milyen fals ez az egész? Valakit becsapni, holott nem szereti a másik, rabolni az értékes fiatal éveit, drága idejét, miközben találhatna olyat, aki tényleg megbecsüli őt...

Nem tudom, nem lennék fordított helyzetben boldog, ha megkapnám a vágyott társat de csak azért, mert nem akadt neki jobb és nem is szeret, csak használ, kihasznál.

Én vártam, 4 évet egy ilyen "nahátakkó járjunk mert mindenki érdemel egy esélyt"-kapcsolat után, ami minden volt csak jó nem.

Igenis magasra raktam a mércét, pedig nem vagyok egy szépség. Magas, helyes, barátságos, kirándulni, filmezni szerető fiút akartam aki nem keménykedik, nem uralkodik, egyenrangúként kezel.

Meg is kaptam,kinéztem magamnak és meghódítottam. Lassan egy éve együtt leszünk és ő szebb fiú mint amilyen lány vagyok.

Egyébként engem is motivál pl. hogy ő szeret mozogni, megyek vele én is és így jobb nő leszek. Vagy hogy nem a négy fal között ülök, hanem együtt kirándulunk.

Bárki megteheti, hogy válogat,tehát ennyit erről.

Hozzám se jött minden héten másik pasi oda, ez se lehet ürügy, hogy az ember feladja.

2014. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7: Ez mind szép és jó, de... Azért tény, hogy a többség élből elhajtja azt a pasit, aki kapásból nem jön be neki, plusz nem arról van szó, hogy rögtön össze kell állni valakivel, hanem arról, hogy az ismerkedésre is esélyt kellene adni, amit legtöbbször nem kapunk meg tőletek, csak azért, mert nem vagyunk top pasik. Nem vagyok bűnronda, nem vagyok bunkó, vannak életcéljaim, kimondom a véleményemet, emellett igyekszem másokra odafigyelni (meg persze hibáim is vannak), mégse jutok sehová, pedig rendszerint átlagos lányoknál szoktam próbálkozni, sőt: durván önbizalomhiányos, kevésbé dekoratív (értsd: nem feltűnő szépségű) stb. lányoknak is esélyt adtam az ismerkedésre, mindhiába.
2014. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

17-18 évesen én is esélyt adtam azoknak is, akik nem jöttek be külsőre. könyvet tölthetnék meg sikertelen, vicces/béna randikkal, lehet, hogy egyszer rá is szánom magam.

De amikor már ottvagy a sráccal a 4. randin, hiába adtál esélyt, próbáltad megismerni, egyszerűen érzed hogy nem,nem,nem és egy sziréna üvölt a fejedben, hogy el innen, meg elszívsz egymás után 6 cigit ahogy észreveszed, hogy már csókkal próbálkozna...

nincs értelme erőltetni. Lehet, hogy nagyritkán tényleg sikerül úgyis a dolog, ha elsőre és többedszerre sem tetszik, de ez nem túl gyakori.

volt olyan, hogy "elfogadható" volt külsőre és tetszett a személyisége, de pl. a múltjával nem tudtam megbékélni.

Valaki pl. nem tudja elfogadni ha a leendő pár börtönben volt. Különbözően vagyunk, különböző tűréshatárral.

Pont ezért kell válogatni, mert ezzel kiküszöbölhetjük a sok felesleges, időpocsékoló, értelmetlen randit, feszélyezett pillanatot.

Régen én se válogattam, de sok kudarc után rájöttem, hogy anélkül nem lehet, nem lehet annyi sok embernek esélyt adni.

és könnyebb is, ha nem próbálkoznak annyian (rólam elterjedt, hányat kosaraztam ki és így nem is sokan mertek azután).

2014. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5# Ne másokért eddzél, magadnak felelj meg, ha megjátszod magad (hogy csak a nőkért gyúrok) akkor ne csodálkozz a csalódásokon . Az se baj, ha 65 kiló vagy 180 centire, csak magadat add és legyél őszinte mind magadhoz és a környezetedhez, ezt minden lány észreveszi és pozitív dolognak könyveli el, még akkor is ha nem ugrik azonnal a nyakadba .

Meg ha jól olvastam, pár hurrogó lány vette el az önbizalmad ? Omg, kb ki nem szarja le őket ? Ha így érzed jól magad akkor csináld ezt és kész, ne mások határozzák meg az életed .


Tudjátok az a vérlázító amikor az olyan pasi szidja a lányokat, aki alig próbálkozik vagy az első próba után feladja, és megy utána a nőgyűlölet, hogy így meg úgy . Miért mit vártok, hogy "Jó a segged, kő kóla ?" és egyből az öledbe ugrik ?

2014. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!