Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalázkodnál a volt barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázkodnál a volt barátod előtt, hogy bocsásson meg?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 18:47
 1/10 anonim válasza:

semmi esetre sem!

nem a büszkeség miatt hanem mert ez kihatna a késöbbiekben!

2009. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Kizárt dolog!

Mit nevezel megalázkodásnak?

2009. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
pl kérnéd hogy bocsásson meg, (lagalább 1000 szer)
2009. dec. 18. 18:53
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem! Soha nem alázkodnék meg senki elott! Én is érek valamit, és nem hagyom tonkretenni a becsuletem! Olyan ember nincs, aki elott megalázkodnék, senki nem ér ennyit és senki nem akarhatja ezt!
2009. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezerszer biztos h nem kérném h bocsásson meg,max 2-szer3-szor de már néha az is nehezemre esik.
2009. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

háát, ha tettél valamit, ami hiba volt. Ha megbántad..

Bocsánatot kérni nem bűn.

De a könyörgéstől szerintem megszalad.

2009. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha cukin "tálalod" a dolgokat, nem pedig bőgve,az okés.. Miért lenne megalázkodás? Lehet a pasi is akarná, csak nem mer lépni
2009. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én megtettem ..de én arra kértem hogy járjunk ujra mert nagyon szeretem, megváltozok,türelmesebb leszek stb...nemjött össze...utólag emggondolva nem érte meg az egy faxx volt mostmár 3 hónapja ujra boldogvagyok :)

de ez azon függ mivolt a bűnöd ..pl ha megcsaltad emgkérheted ésha emgbocsát akkor okés de nemfog benen dugy megbizni már lehet hogy sohatöbbé...ha te égetted le mások elött vagy bunkóvoltál becsület ide becsület oda szerintem ellenkező esetben teis elvárnád a bocsánatát ha szeretnéd...remélem tudtam segiteni ha más a helyzett akkor irrd le:P:)

2009. dec. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én is nagyon szeretem és kértem h találkozzunk

nem csaltam meg. sőt ő volt inkábba az aki sokszor "bunkó"volt velem mások előtt

2009. dec. 20. 06:58
 10/10 anonim ***** válasza:
hát, ha ő volt bunfordi, akkor neki kéne bocsánatot kérni....
2009. dec. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!