Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tart a világ? Most ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tart a világ? Most ez a normális?

Figyelt kérdés
Anyám pedagógus, a minap mesélt egy sztorit. 7-es osztály 90 százaléka egymással szexelt felváltva. Szinte mindenki mindenkivel. Komolyan le volt osztva, hogy ki kivel szexel. Körülbelül 3 lány maradt ki a mókából. Szülők nem tudják, de sajnos igaz. 13 évesen több szexkapcsolatuk volt, mint egy felnőttnek!!!
2010. ápr. 29. 09:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Ha védekeznek és nekik jó akkor miért ne? Állítólag a kisegítő iskolákban is tömik a lányokat fogamzás gátlóval mert dugnak mint a nyulak mondjuk azok nem 100-asak...
2010. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú. Ez neveltetés kérdése is.

De az az igazság, hogy nem vagyok meglepve. Szomszédságomban egy 10 éves kislány lakik (vonóval), és 9 évesen vesztette el a szüzességét (olyan érett, mint egy 14-15 éves).

Én is pedagógusnak tanulok, de hál' Istennek, tanítónak, remélem, azért a 7-10 éves gyermekek társaságában ilyennel nem fogok szembesülni.

2010. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert ma mindenhol ezt hallják,hogy szexelni kell! Olyanok,mint az első válaszoló. Sem önérzetük,sem minimális erkölcsi érzékük nincs.
2010. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A cigók az más tészta, azok 14 alatt már kettőt szülnek, de mindenki mint egy áru úgy bánik a testével hát tényleg szép!
2010. ápr. 29. 10:04
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Borzasztó! Én nem is tudom, hogy mit fogok csinálni, ha majd az én lányomról, és fiamról derül ki, hogy ilyet csinált! Akár nőről, akár férfiról van szó, válogassa meg hogy kivel fekszik le, ez egy nagyon intim dolog.
2010. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva basszus...
2010. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%
Mondd meg anyádnak, hogy ne fantáziáljon ennyit a tanítványairól.
2010. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
a vivát emtívít be kéne tiltani minimum!
2010. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez nekem kicsit morbid...(o)_(0)
2010. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Remélem ez csak kitalált történet ha nem akkor nagyon szörnyű és elszomorító bár szerintem is valamennyire neveltetés kérdése.A vivát mtv-t tényleg betiltanám szörnyű amiket ott néznek a tinik:(
2010. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!