Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja egy csomó ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just Happy 94 kérdése:

Miért mondja egy csomó ember, hogy csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Rengeteg emberrel találkoztam, aki azt mondta, hogy: "Milyen helyes össze kéne jönni vele..." vagy valami ehhez hasonlót. Lehet, hogy csak én vagyok ennyire "régimódi" gondolkodású, de nekem ha valakiben megfog a belső tulajdonság, akkor nem érdekel, hogy helyes-e vagy sem.

Bocsi az összekuszált leírásért.

köszönöm a válaszokat


2009. dec. 18. 19:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
mert hülyék..kb
2009. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem minden a külső, én is azt mondom...DE, ha megismerek egy kedves, aranyos fiút, aki 120 kiló, pattanásos, zsíros hajó, fogszabályzós és nem ad magára...akkor lehet velem akármilyen érzelmes, akármilyen romantikus, kedves, cukorfalat, normális..akkor sem kellene, mert fzikailag nem vonzana...az ösztöneinkbe van programozva, nekünk nőknek, hogy olyan párt válasszunk, aki a fizikai adottságai révén a legéletképesebb utódot tudja nemzeni, nyilvánvalóan ez ma már nem erre megy ki, de van hozzá köze.


20/L

2009. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hajó helyett hajú


20/L

2009. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a helyes szó inkább a kisugárzásról szól. Mosolygós, kedves.
2009. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jaja mert hülyék... Igazából azért mert még soha nem ismertek meg senkit se jobban. Nem is tudják, hogy milyen pl: beszélgetni. ..
2009. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
persze, az természetes, hogy egy nagyon bűn ronda emberrel nem jövök össze... de aki átlagos, avval sem szoktak összejönni a lányok, mert nekik helyes kell... -.-"
2009. dec. 18. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a külső is és a belső is egyaránt fontos.Sőt az öltözködés is fontos,mert abból lehet követkzetetni arra,hogy milyen az illető.Abban meg nem tudom,mi a fura,hogy valakinek megtetszik valaki,és meg akar vele ismerkedni,hát erről szól a párválasztás!Normális esetben külsőt ismered meg először,nem a belsőt (hacsak nem interneten ismerkedik az ember).Szerintem nincs olyan,hogy a "külső nem számít".Egyszerűen nincs.
2009. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor úgy fogalmazd meg a kérdésed, hogy ne lehessen belekötni ennyire :)

amúgy meg ez hülyeség. ha körülnézel, az emberek 80%-a átlagos, és a párja is az. szóval, nemtudom mi a gond. én nem érzem magam átlagon felülinek, sem alulinak, attrocitás még nem ért a külsőm miatt eddig szerencsére, sztem normálisan nézek ki. a barátom úgyszintén. nem az a HMCS, hanem egy átlagos normális fiú. ilyen gondok szerintem a 14-16 éves korosztályt érik, a huszas évektől már kezd az emberek nagy része tisztán látni.

a kérdező mennyi idős?


20/L

2009. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de más az embereknek a helyes meg az átlagos meg a ronda... persze vannak divatok,néhány ember még ebben is a divatot követi (pl most izmos pasival menő járni,na akkor olyan kell,ha emo pasi a divat,akkor olyan kell... de ez persze fordítva is igaz... mármint ha cicababa csaj a menő,akkor azkell,stb) de azért vannak eltérések... valakinek tetszenek a mackós pasik,valaki meg utálja őket... ugyan ez a vékonyakkal,az izmosakkal,a divatosakkal,stb...
2009. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pl kifejezetten nem szeretem,ha mindig a legújabb divat szerin öltözik a pasi. Mondjuk nem azt mondom,h öltözködjön ilyen 80-as évekbeli ruhába...nekem az "átlagosok" tetszenek :D
2009. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!