Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell külső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell külső alapján megítélni az embereket? Ha valaki csúnya, ő már nem is ember?!

Figyelt kérdés
Miért zavar mindenkit,hogy egy dagadt,nem túl szép pasiba vagyok szerelmes? Miért nem értik meg,hogy SZERETEM ŐT? Hogy számomra 1000-szer jobb pasi,mint pl Brad Pitt?
2009. jún. 23. 07:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert kimosta az agyukat a média, és azt gondolják, csak a szép a jó, csak az ideális kinézetűvel lehetnek boldogok. Persze mi sem áll távolabb az igazságtól. Ezért sokan egy életen át tartó keresésre, és boldogtalanságra vannak kárhoztatva.
2009. jún. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Talán azért,mert ma az a divat,hogy mindenki szuper szép legyen.Plasztikázzák magukat,szoláriumba járnak,fogyókúráznak stb.hogy a külsejük megfeleljen az elvárásoknak.

Nagyanyám idejében azt mondták az öregek,hogy jobb egy nem szép ember,mert a szépek önzőek.Nem tudom,hogy ez így van-e,de lehet benne igazság.Ne törődj az emberekkel,ha ti szeretitek egymást,akkor más nem fontos.

2009. jún. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz másokkal. Nekem se egy Brad Pitt kinézetü pasim van, nem is kéne. A kevésbé szép fiúk, vagy akikbe nincs mindenki beleesve sokkal jobban megbecsülnek, és nem kell félned mikor veszik el tőled. Boldog vagy vele az a lényeg, más véleménye meg kit érdekel, neked kell szeretned!
2009. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem külső után ítélek.

Nem lehet mindenki Brad Pitt.

A párom sem az , de nekem ő a legjobb pasi.(már évek óta együtt élünk,gyerekeink vannak azóta)

Imádom:)

Ne foglalkozz vele mások mit gondolnak.Neked kell vele lenni nem nekik.Minek lennél egy szuper pasival,ha nem érzel iránta semmit.Ha őt szereted legyetek boldogok:)

2009. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pár olyan barátom, aki eleinte nem is tetszett, de miután igazán megismertem őket, és meg is szerettem, valahogy megszépültek.

Ezt a csodád viszont kevés ember képes átélni, talán azért mert manapság nem ismerjük meg egymást igazán.


A szépség mindig a kor egy divat felfogása, volt idő, amikor a teltebb nők kelendőbbek voltak. Így ha valakit megszeretsz, megszépülhet, hiszen ugyanolyan emberi arca van, még ha a mai kor szépségideáljának nem is felel meg.


Te már átélted ezt, én is, a barátaidnak nem sikerült. Mond meg nekik, hogy számodra megszépült, mert szereted, és ha ők még ezt nem élték át, hát majd lesznek ők is szerelmesek. El fognak ezen gondolkozni. :)

2009. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen hasonló helyzetben sz*rok más véleményére. Semmi közük nincs ahhoz, hogy kit szeretek.
2009. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%

07:38-as Azér azt megcáfolom,hogy a jó külső önző belsőt takar.Figy a barátom mondta jól:"A külsőd szerint fogadnak el az eszed szerint fognak elbocsátani."Bárki bármit mond igaza van,kell a jó megjelenés,akárhol,munkahelyen,buliban,első benyomást csak egyszer tehetsz többször nem.Mondjuk az igaz,ha szeretitek egymást akkor ne törődj velük,egy másik frappáns mondás:"Azok véleményére adj,akik úgy élnek ahogy te akarsz élni legalább 5 év múlva".

Mondjuk beismerem nekem is a külső a mindenem,én egy lánytól elvárom,hogy miniszoknya,feszes dekoltázsos felső,szoli,kondizást,haja csak hosszú lehet,gondosan szőrtelenített intim régió,ezek a feltételek.Persze én is szolizok,edzek ezerrel,a legkomolyabb ruhákat hordom.

2009. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Mert hülyék. Attól h valaki nem néz ki jól, lehet h belülről egy nagyon értékes ember. :)

Az én barátom se tetszik pl. a barátaimnak, de leszarom, mert nincs még egy ilyen kedves és megértő ember mint ő. :) és még sorolhatnám a jó tulajdonságait. :)

fel a fejjel. :)

2009. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan ítélkeznek külső alapján. Engem is sokan a külsőm alapján ítélnek el. Én viszont elítélem, ha valaki csak a külső alapján ítél meg másokat és közben nem is ismeri.
2009. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki megteheti, hogy egy jobb és egy kevésbé jobb közül választ, ritkán dönt a kevésbé jobb mellett. Ez elég logikus.
2009. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!