Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kiigazodni ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni ezen a fiún! Valami tipp?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Pár hete észrevettem a szemem sarkából, hogy figyel, szemezni is szoktunk, összemosolyogni, volt, hogy utánam fordult. Viszont van, amikor egyáltalán nem vesz észre, nem keresi a tekintetem. Ha nekem tetszik valaki, és látom, hogy ott van, másra alig tudok koncentrálni. Elég visszafogott, rendes srácnak tűnik.

Lehet, hogy félénk és zavarja, hogy mindig sokan vannak körülöttünk és nem mer? Vagy nem érdeklem eléggé? De akkor minek szemez velem? Nem olyannak tűnik, aki szórakozik a lányokkal. Én meg majd megdöglök, hogy rám nézzen, ő meg néha passzív, néha nem. Ennek van értelme?

Olyan fiú, akire mindig is vágytam legalábbis első benyomás alapján. Nem akarom elszalasztani, de már kezd az egész reménytelenné válni.

19l


2014. ápr. 2. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a fiú nem lép, akkor vedd kezedbe az irányítást, de csak finoman. Szólítsd meg valamilyen ürüggyel, aztán láthatod a reakciójából és beszédéből, hogy lehet-e vagy érdemes-e folytatni.

Mondjuk az se mindegy, hogy hol és milyen gyakran találkoztok.

2014. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján eléggé magamra ismertem benne,és ha valóban ilyen a srác,akkor bizony ott van a leírásodban a válasz rá.Te írtad ezt:Lehet, hogy félénk és zavarja, hogy mindig sokan vannak körülöttünk és nem mer?

Erre a kérdésre a válasz igen,vagyis én személy szerint nem mernék odamenni ha többen vannak így együtt,meg ha a barátnőivel van egyfolytában.

Ha egyedül van csak akkor tudnám rávenni magam hogy odamenjek,meg persze ha valóban tetszik a hölgy.Még egy ember előtt is rossz beégni,hát még több előtt...

Biztosan érdeklődik feléd és szívesen megismerne,csak úgy néz ki nincs lehetősége rá,vagy csak tényleg ennyire félénk és lehet úgy érzi,nem lenne esélye nálad.

Én ezekre szoktam gondolni sokszor ilyen esetekben srácként.

22/F

2014. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha egy nap oda mennél hozzá és megszólítanád akkor Ő megijedne? A szokatlan helyzettől.

Nem kell megijeszteni.Kérdezd meg tőle a következőt:

Csak szemezünk egymással vagy meg is ismerkedünk?

2014. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben én is magamra ismerek, ráadásul a lány is 19. Az a különbség, hogy az illető lánnyal már beszéltem. Egyszer, amikor Ő jött oda. (az anyjának meséltem, hogy kifestettem a szobám, a lány meg rákérdezett milyenre és el is indult a csevej)

De az után az alkalom után szinte sosem köszönt többé, amikor egyszer közös (nem kettesben) programon vettünk részt, akkor is képtelenségnek tűnt beszélgetésbe elegyedni vele, a jó ég tudja miért. Pedig tetszik a lány, de úgy érzem, hogy egy személyes labdajátékot játszok vele, mivel hiába dobom, nem kapja el. :\


Egyébként én magam nagyon nehezen, szinte sehogy sem ismerkedem új emberekkel, sem nő-ügyileg, sem barátilag. Akárki, akivel összebarátkoztam eddig, mind Ők kezdeményeztek. Ennek persze bonyolult oka van, nem részletezném, de ez van. Meg az önbizalmam is kb nem létező dolog, míg az adott lánynál úgy érzem egy igen magas mércét kéne megütnöm.


Talán menj oda hozzá és beszélgessetek. Abban még nincs semmi szerintem! Én sem mennék úgy oda lányhoz/nőhöz, hogy másokkal van. Az teljesen kizárt.


23/F

2014. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz, hogy ritkán találkozunk és egyszerűen nincs rá megfelelő helyzet, hogy közeledjen vagy én hozzá. Egyszerűen nem lehet úgy alakítani, hogy ne legyen a közelben senki, aki ne fülelne :). Nem hiszem el, nagyon idegesítő. Legszívesebben utánarohannék :), de az elég gáz lenne, ő sem tartana sokra utána.
2014. ápr. 2. 22:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező,2-es válaszoló vagyok.

Ha valóban ilyen a srác,ahogyan leírtad akkor nagyon örülne neki,elhiheted.Vagyis én biztosan örömtáncot járnék,ha egyszer az életben odajönne hozzám egy nekem tetsző lány,és tőlem szeretne valamit.Pedig valahogyan jó lenne ha esetleg közelebb próbálnál kerülni hozzá,és esetleg közelebbről is a szemébe néznél,vagy megérintenéd "véletlenül" :)

2014. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz, hogy semmibe se venne utána. Az most miért rossz, hogy Te odamész hozzá? Mármint most komolyan! Ez azért nem ugyan az, hogy mindjárt hanyatt is fekszel neki, nem? Abban, hogy beszéltek, SEMMI nincs még, de tényleg! Akkor sem, ha Te mész oda. A mai korban és világban ez senkit nem fog zavarni. (legfeljebb néhány ultra-konzervatív öreg nénit/bácsit, de oda se neki...) Én is, mint nehezen ismerkedő kiugranék a bőrömből örömömben, ha a nekem tetsző lány odajönne, mert azt a bizonyos első lépést nem tudom csak megtenni! Meg aztán nem muszáj mindjárt szerelmet sem vallani, elég ha kicsit ismerkedtek. Félre lehet vonni, vagy halkan beszélgetni és kész. Nem tudom, hol szoktatok találkozni, de csak megoldható valahogy...
2014. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Meg van egy olyan tippem is, ami manapság elég divatos, szinte elcsépelt, de... bejelölheted Facebookon, ha még nem történt meg. Ott is tudtok cseverészni, még ha csak szövegesen is és ha csak nem hagyod ott a géped őrizetlenül, azt biztos senki nem fogja "kihallgatni"! :)


Talán egy próbát megér! ;)

2014. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy hívják. De mostanában elég közömbös, semmi izgatottságot nem látok a szemében, mint régen. Nem értem miért, eddig tetszettem neki, aztán hirtelen már nem? Lehet, hogy jobb lenne őt kiverni a fejemből, de nem akarom. Nem értem miért csinálja ezt..
2014. ápr. 3. 16:31
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezek után nem tudom, hogy viszonyuljak hozzá: legyek én is közömbös, kerüljem a tekintetét, vagy továbbra is mosolyogjak rá, amikor konkrétan leszar (legalábbis úgy tűnik).:(
2014. ápr. 3. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!