Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem önbecsapás valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem önbecsapás valakivel járni, hogy elfelejtsétek a szerelmeteket?

Figyelt kérdés
Voltatok már igy? Sajnos, a volt barátnőmön nem segitett se a csoki, se a sirás, se az, hogy elkerüljön engem. Most mással próbál elfelejteni.
2014. ápr. 2. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van becsapni magát.
2014. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te még mindig szereted...Másként nem foglalkoznál ezzel. Vagy zavar hogy új esélyt próbál adni magának? Miért szakítottatok?
2014. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kockázatos dolog az biztos és kétes kimenetelű. De én például akkor kezdtem el randizgatni valakivel, mikor még éreztem valamit a volt párom iránt és úgy alakult, hogy ennek a valakinek végül sikerült magába bolondítani olyannyira, hogy már öt éve a férjem és még mindig szerelmes vagyok belé. Persze ez csak az én példám és úgy gondolom, nem ez az általános.
2014. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen zavar, mert én sem tudom az okát, hogy miért szakitott, nem tudtam kiszedni belőle. Mikor kérdeztem, hogy szeret-e, eltért a választól, és még mindig úgy viselkedik mintha még mindig szeretne. Pont ezért nehéz beletörődnöm. De ezek szerint csak játszott az érzéseimmel.
2014. ápr. 2. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár jól is alakulhat, ahogy az előző írta :) Én az ellentéte vagyok, nem érzem úgy, hogy becsaptam volna magamat ezzel, mert úgy éreztem így tovább tudok lépni... de végül balul sült el, annak ellenére, hogy én mindent megtettem... de ami a legrosszabb, még mindig oda vagyok azért, aki elhagyott ok nélkül (én sem tudtam kiszedni belőle, mintha ő maga sem tudta volna...)
2014. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!