Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérné összejönnöm egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné összejönnöm egy ilyen sráccal? (lent) 19/l

Figyelt kérdés
Igaz,még fiatal vagyok,és az anyagi helyzetem sem olyan hogy ez felmerüljön,és lehet hogy nem maradnánk együtt addig míg összeköltözésre kerül sor,de tegyük fel hogy igen.Különben normális,tetszik.Viszont múltkor azt mondta amikor szülőkről beszéltünk hogy nem lenne képes otthagyni az anyját,és az anyja meg úgy van vele hogy a fia majd eltartja.

2014. ápr. 3. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is szabadna ennyire előre tervezni, az is lehet 2 hétig nem húznátok tovább.
2014. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

egy párkapcsolatban rengeteg kompromisszumot kell kötni, és azt neked kell mérlegelni, hogy belefér-e ez. ha a szívedre teszed a kezed, és azt érzed, hogy nem, ez már tuti nem férne bele, akkor nem szabad belemenni, mert később nagyobb bonyodalmakhoz vezethet.


viszont szerintem azért érhet meg egy esélyt, mert még nem is vagytok együtt, még akármi is lehet. egy próbát megér, lehet, hogy kiderül, a srác azért nem akar elköltözni, mert nem találkozott még A Lánnyal, de lehet, hogy tényleg anyuci-kicsi-fia. ezt neked kell meglátni, megérezni, találkozni anyukával, és garantálom, hogy ahogy belépsz hozzájuk, látni fogod, hogy van-e helyed a kettőjük kapcsolatában vagy nincs.

2014. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vakondegér ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz.
2014. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak sz*pást szeretne.
2014. ápr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai ezen aggódnod.Először találd ki van-e vonzalom egyáltalán!
2014. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó:Vonzalom az van,mindkettőnk részéről,különben nem tettem volna fel a kérdést.

2014. ápr. 3. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!