Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam a lelkitársam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a lelkitársam, de mégsem sikerült összejönnöm vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve :( Ő az igazi , de annyira el van magával foglalva, hogy nem veszi észre hogy valaki szereti őt :((( Így nem is érdemes élni hogy nem jöhetek össze azzal akibe beleestem :(
2012. jún. 17. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

fiú vagy vagy lány?

hány éves vagy?

hány éves ő?

miért nem tudtál összejönni?

2012. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

lány, 23 éves. Ő 24.

A legjobb barátok vagyunk, csak ő magával van elfoglalva teljesen és nem vesz észre :(( Pedig szeret ... össze akar velem költözni. :( De így sz@r lesz, hogy ha én szerelmes vagyok belé.

2012. jún. 17. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Senki sem gondolatolvasó.
2012. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Össze akar veled költözni? Csak barátként vagy társként?
2012. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
barátként. Ha társként akarna nagyon boldog lennék ...
2012. jún. 17. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Hááát... Nem tudom, mióta ismeritek egymást, de az érzések idővel esetleg változhatnak, főleg ha sokat vagytok együtt összezárva. Lehet, hogy idővel többet is fog érezni irántad, de lehet, hogy nem. Attól függ, neki milyen típusú lányok jönnek be. De az is előfordulhat, hogy majd kiszeretsz belőle, mert majd mondjuk beállít egy lánnyal, aki a barátnője lesz. Igazából azt tudom mondani, hogy ha nem érdekelsz valakit, akkor azt kár erőltetni. Ilyenkor viszont kész kínszenvedés pl. egy közös albérlet. Ha végképp nem fogod bírni, akkor lehet, hogy jobb lesz, ha elköltözöl majd tőle. Vagy annyit tehetsz, hogy nyitott szemmel jársz, és akkor lesz esélyed találni egy olyan srácot, akivel összejöhetsz.
2012. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A "kitartó" udvarlással sem értek egyet, de tétlenül várni sem érdemes, hogy a másik rejtélyes módon megérezze, hogy többet akarok barátságnál. Erre való a beszéd.
2012. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emmán e van aszva. Kömény a palló!
2012. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!