Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mi játszódik le ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mi játszódik le ilyenkor a nők/csajok fejében?

Figyelt kérdés

Utazok buszon, telefonommal bíbelődöm, felnézek észreveszem, hogy egy csaj néz. Elkezdem nézni én is, pár másodperc után félrekapja a fejét és többet nem néz rám, egészen addig, amíg le nem száll. De mégha mosolyogva nézne vagy valami, de full komoly arccal néznek.


Nem vagyok ronda, kicsit el vagyok hízva de nagyon erős vagyok. Semmi extra igazából. Ezt csak azért írom, mert nem a quasimodo effektus történik.


Szóval ilyenkor mi játszódik le a csajban, illetve miért kezdi el egyáltalán?



2014. ápr. 3. 10:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem? Nem ismerem? Ismerem? Nem ismerem? Mit bámul ez?



Kb ez játszódhat le.

2014. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet bejössz neki, vagy gondolkozik mit posztoljon facebookra.
2014. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szóval az ok, hogy engem bámul, de az már, hogy visszabámul az már nem jó vagy mi? :D
2014. ápr. 3. 10:46
 4/21 anonim ***** válasza:
Tetszettél,vagy csak bambult.(magamból kiindulva)
2014. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Első xD Szakadok xD

Magamra ismertem a kérdésben :D Szóval, ami szép azt megnézem, de csak amíg nem látnak. Ha észrevesznek rohadtul zavarban vagyok és inkább nem is nézek vissza az illetőre. A mosolygás meg... zavaromban inkább felszívódnék, mint hogy mosolyogjak :D

2014. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt légyszi magyarázd el nekem, mintha egy öt évessel beszélnél.


Hogyan nyilvánítod ki a tetszésedet, annak akit elkezdesz bámulni, ha vérkomoly arccal nézed? Mert kb nekem az első gondolataim ilyenkor, hogy mi van koszos az arcom, a ruhám vagy eltorzult a fejem vagy mi?


Meg miért emberre bambultok?

2014. ápr. 3. 11:02
 7/21 A kérdező kommentje:
bocs u.elöttinek ment a kommentem
2014. ápr. 3. 11:04
 8/21 anonim ***** válasza:

Én bambulni szoktam, vagy "ugyan hogy a fenébe nem zavarja az ing hajtókája?" típusú értelmes kérdéseken merengek. Bár ritkán ülök buszra mostanság, aminek örülök kocsival kevesebbet vagyok emberek közt.

Senki sem fogja viszont tudni miért csinálta a lány, lehet tetszettél neki, lehet eszébe se jutottál csak nézett ki a fejéből aztán ahogy észrevette hogy (vissza)nézed nem tudta hova tenni.

2014. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én ilyet akkor szoktam csinálni, ha valaki nagyon tetszik és, ha az illető ezt észreveszi(hogy nézem), akkor kicsit elszégyellem magam és többet nem nézek oda. Kisebbségi komplexus. Ebben az a vicces, hogy általában jó nőnek tartanak, mégis félek attól, hogy egy ilyen helyzetben odajön hozzám a pasi és a járókelők előtt elkezd velem kiabálni, hogy mégis mit képzelek magamról, hogy itt bámulom.

Nyilván ennek extrém kicsi az esélye, de ez van.

2014. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Jó de én ebből kb semmit nem tudok levágni.


Egyébként én csak akkor szoktam visszanézni, ha nekem is tetszik az aki néz.


De volt már olyan is, hogy csaj nézett vagy 10 percen kereszül aztán amikor visszanéztem rá elkezdett fintorogni, mint aki kikéri magának, hogy ránéztem. Ebben az esetben mi történik? Megint a bambulós téma? Ez nem tűnik fel nektek hogy bámultok valakit?


Továbbra se bántani akarok senkit csak nem értem. :)

2014. ápr. 3. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!