Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi játszódik le ilyenkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódik le ilyenkor a fiúban?

Figyelt kérdés
Leül velem szemben,elkezdi simogatni a haját, az arcát, a fülét, liheg :S, vörösödik, előre dől-hátra dől,majd gyorsan összepakolja a cuccait és elrohan.
2011. jún. 16. 17:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ennél picivel több infó kellene :)


1: te lány vagy?

2. milyen helyzetbe volt ez?

3. tetszik ez a srác?

2011. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves az a fiú, de ha még 13-4, vagy z körül, akkor szerintem szerelmet akar vallani, vagy megcsókolni, csak zavarban van, ha pedig már felnőtt akkor szmotán.
2011. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány,nem különösebben tetszik.Egyetemi könyvtárban volt amúgy...Eléggé érdekelne,mert más fiúk is csinálták már ezt,hogy valami miatt pár perc után a jelenlétemben olyan idegesek lesznek,állandóan mozgolódnak,meg nem is tudom hogy mondjam....
2011. jún. 16. 17:21
 4/22 anonim ***** válasza:

Hát ezen jót röhögtem xD

Szerintem vagy idegbeteg vagy tényleg rájött a szapora..

2011. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Vagy randira akart elhívni, vagy gyorsfosás.. :)
2011. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De mondom,hogy más fiú is csinál ilyet,hogy csak pár percig tudnak velem szemben ülni,aztán fel kell állniuk,és megint visszajönnek,mások meg tök nyugisan elvannak a könyvtárban.:S
2011. jún. 16. 17:25
 7/22 anonim ***** válasza:

"más fiúk is csinálták már ezt"

Ez érdekes.. tegyél be magadról képet, úgy majd eldöntjük miért!

:)

2011. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem teszek fel!:P
2011. jún. 16. 17:28
 9/22 anonim ***** válasza:

A könyvtári fuik érdekesek :)


Sajnos arról a fajról nemtudok sokat DE nagy valószinüséggel nemnagyon láttak még Női egyedet és ahogy az ált isk 1-3 osztályig ha a fiu odamegy egy lányhoz akkor ilyen eszméletlen dolgokra is képesek.


nelepődj meg.


Ott csak olvass de nekeress már fiuk társaságát !!

2011. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Túl kihívóan öltözködsz. Az asztal alatt kivillanik a nunid vagy a lábaid, és már is áll a zászló. Ezután gyorsan kiszaladnak maszturbálni a WC-be.
2011. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!