Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi játszódik le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi játszódik le egy fiúban, mit érez?

Figyelt kérdés

A barátom már 1 éve szakított velem. Azt mondta, kiszeretett belőlem. Hirtelen, egyik napról a másikra. Egy kiadós veszekedés után. Pedig előtte nagyon nagyon szeretett, és én is őt.Túl nagy volt a szerelem, ezt sokszor mondtuk is, mivel annyira kívántuk , és szerettük egymást, hogy ha nem lehettünk együtt, az már fájt fizikailag is. És minden kicsit sértő szó világfájdalom volt. Addig sosem veszekedtünk, akkor viszont hirtelen annyira megbántottuk egymást, hogy valami eltört bennünk. Ő pár héttel a "csatánk" után azt mondta, hogy nem érez irántam semmit, csak vonzódást,de míg újra belém szeret, ahhoz idő kellene. Hogy lehet, hogy valakinek sokáig kellesz, nagyon szeret téged, aztán meg már nem érez semmit?

Azóta nem beszéltünk, de nem értem a helyzetet. A szerelem elmúlásával mit érzünk? Azt, hogy nem vágyunk már a másikra? Vagy a vonzalom megvan, csak nem hiányzik? Vagy nem szeretjük magát a lényét a másiknak?


2011. máj. 29. 12:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Én még szerelmes vagyok belé,így nem tudom elképzelni, ez milyen érzés. És hogy van-e még esélyem nála.

Szerintetek?

Ha újra látjuk egymást valahol, és mélyen a szemébe nézek, ott már elindulhat valami?

A hülyeségektől kíméljetek.

2011. máj. 29. 12:43
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem adj neki időt
2011. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A szerelem elmúlásával (tehát, amikor kiszeretsz valakiből) egyszerűen már nem érdekel, teljesen közömbös számomra. Se fizikailag, se lelkileg nem hiányzik, de még az is hidegen hagy, hogy létezik.

Ezt az alapján mondom, hogy a legelső barátommal így történt a dolog. Kiszerettem belőle és utána már 1 pillanatig sem éreztem se a hiányát, se semmit.

Én úgy gondolom, hogy ha úgy megy szét egy pár, hogy még kötődnek valamilyen szinten egymáshoz, akkor ott szó sincs arról, hogy kiszerettek volna egymásból.

2011. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De ez már majdnem, hogy 1 éve történt. Még várjak?

Minden nap meg akarom keresni, át akarom ölelni, csak a félelem tart vissza, bár ennél rosszabb már úgysem lehetne. De nem értem, hiszen nagyon szerettük egymást, szóval szerintem még szeret valamennyire.

Nem hiszem el, hogy ennyitőlelmúlt. Talán már a végén nem hiányoztam neki annyira. De azt mondta, hogy nagyon fáj neki,hogy ezt teszi,és hogy fél, hogy nem lesz már újra szerelmes, és hogy elképzelni sem tudom, hogy milyen szar neki, hogy nem érez semmit.

Mire vélnétek ezt? Mit csináljak?

Van esélyem, hogy visszahódítsam? Ha igen, mit tegyek?

Nem a vonzalommal volt mondjuk probléma, de mindig megpróbálok toppon lenni, ha tudom, hogy látni fogom valamerre. (pl. egy rendezvényen, vagy buszon)

2011. máj. 29. 13:04
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm egyébként az eddigi válaszokat!

2. válaszoló, tulajdonképpen elmúlt akkor a szerelem nálad, nem?

De nem hirtelen történt, és nem volt konkrét oka, ha jól érettem.

2011. máj. 29. 13:05
 6/14 anonim ***** válasza:

Úristen, nem akarlak megbántani, de egy éve volt. Azt mondta kiszeretett belőled, nyilván még érzett valamit irántad pár hónapig akkor még lett is volna rá esélyed, de egy év?! Próbáld meg elfelejteni, azt hittem csak pár hete történt a dolog, még jó, hogy végigolvastam.

szedd össze magad és keress mást. Ha még szeretne vagy érezne irántad valamit, akkor azt már a tudtodra adta volna. Ő már továbblépett.

2011. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó, nem egy egész év, hanem kicsit több, mint fél év. De tök mindegy, majdnem ugyanaz.. :(
2011. máj. 29. 13:27
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként mennyi az az idő, ami ha eltelik szakítás után, még lehet esélyunk? Mondjuk 5-6 hónap?
2011. máj. 29. 13:28
 9/14 anonim válasza:

Szerintem próbáld vele megbeszélni. Ha akkor sem akar téged, lépj túl.. Ha viszont az ellenkezőjét látod rajta, érdemes megpróbálni. Kérdés hogy neked megéri e ez az érzelmi hullámvölgy, amin átmehetsz. Leírom az példámat:

Én jártam a barátommal 15 napot(!), szakított, és valamiért ennyi idő után is kötődtem hozzá. Nagyon erősen, szinte mániákusan :( Ő neki tökmás társasága lett, majdnem fél évig semmit nem tudtam róla. Aztán elkezdtünk beszélgetni, mint barátok. Semmi több. Iszonyatosan szerettem még, és sose hittem volna, hogy lesz több is belőle. 3/4 évvel szakítás után ujra közös társaságunk lett és nagyon jó haverok lettünk. Aztán egyszercsak odajött, hogy mit reagálnék rá, ha megcsókolna. Örültem neki, azt mondtam semmit, hagynám,tetszene :) Akkor azt hittem, csak a buizás kedvéér, vagy biztos ivott.. De nem. Megtörtént, megbeszéltük a kapcsolatunkat és hogy mit érzünk egymás iránt: mindkettőnknek hiányzott a másik, de mindketten féltünk beszélni erről, mert hátha csak rosszabb lesz. Most lesz másfél éve, hogy ujra összejöttem vele, nagyon jó minden, megértjük egymást és boldogok vagyunk.. A kapcsolatunkat valahogy megedzette az idő, barátként pedig más oldalról ismertük meg egymást. Mindig van remény, hidd el:)

2011. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy másik fiúnak köszönhetően múlt el a szerelem. Nem azért, mert beleszerettem az újba, hanem csak megmutatta, hogy hogyan is kéne bánni egy lánnyal. ÉS ráébredtem, hogy semmi szeretni való nincs a barátomban.
2011. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!