Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Meleg vagyok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Meleg vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
átlagos 15 éves srác vagyok, felfedeztem magamban, hogy meleg vagyok.. Ha ezt bárki is megtudná rombadőlne az életem! Lehetek e boldog egy fiúval? Hogyan találok valakit, akivel boldog vagyok? és hogy ezt titokba tudnánk e csinálni?

2014. ápr. 3. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Kell valaki akiben megbízol és akinek elmondhatod, valaki aki majd fedez téged ha majd lesz valaki az életedben egészen addig amíg képes vagy nyíltan is elismerni a szexualitásodat.

Ha kérdeznél adok tanácsot, én ugyan heteró 17/L vagyok de van homoszexuális barátom nem is egy. :)

2014. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hogyne lehetnél boldog fiúval :D ugyan olyan párkapcsolat. Hát érdemes társkeresőn keresni párt mert ugye sok ember nem nyíltan meleg. Egy ideig igen, csak egy idő után ha komolyan fogod venni a dolgokat a pároddal akkor összeköltözés meg ilyenek. A szűk családi kőr nem baj ha tudja + a barátok, ha szeretnek úgyis elfogadnak.
2014. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
21/mF (2)
2014. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

nyugodj meg. ezen az időszakon minden meleg átesik. én is, te is, mindneki. megmondom mi fog történni:


- szép alassan elfogadod magad

- szép lassan rájössz, hogy az életed nem fog romba dőlni, ha kitudódik

- szép lassan rájössz, hogy az életed akkor lesz romokban, ha mindnent titokban kell csinálnod

- szép lassan előbújsz

- szép lassan elfogadnak

- szép lassan boldog leszel :)


sok sikert!

2014. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Tudsz boldog lenni, de még pár sem kell feltétlenül hozzá :)
2014. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
meleg vagyok én is Budapesti ha van kedved beszélgethetünk ismizhetünk :))
2014. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tomiii2 válasza:
Szerintem találj magadnak egy hasonló meleg srácot valamelyik ismerkedő oldalon,minél hamarább annál jobb lesz,meglátod,és onnantól kezdődhet a boldogságod. Ha sokat lesztek együtt,a családod és az ismerőseid maguktól is rájönnek hogy homoszexuális vagy,ami egyáltalán nem baj,mert nem fog kelleni titkolni a melegségedet ami a fellélegzéshez fog vezetni,mert nem kell titkolóznod.
2021. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tomiii2 válasza:
Nem másoknak kell megfelelnünk,mert úgy sosem leszünk boldogok.Fiatal koromban szégyeltem hogy vonzódom a férfiakhoz és hogy homoszexuális hajlamom van,ezért megnősültem és titokban férfiakról fantáziáltam,ami nagyon kevés volt,mivel többre vágytam. Ha újból fiatal lennék,büszkén vállalnám hogy meleg vagyok és elmondanám mindenkinek.
2021. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!