Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha néhány ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha néhány ember cédának tartana?

Figyelt kérdés
Egy pletykával indult a dolog, amit végül is én indítottam el. Nagyon utálom, ha kérdezősködnek, amiért nincs barátom, ezért legtöbbször megpróbálom tréfával elütni a dolgot. Elég zárkózott típus vagyok, nem ismernek, komolyan vették. Hozzáteszem szeretek nagyon flörtölni, incselkedni, sokszor megjátszom az eszemet, de nem vagyok könnyűvérű. Mindenkivel így viselkedem, fiúval, lánnyal egyaránt. Azokkal is akik párkapcsolatban élnek, bár azért vannak határok, amiket nem lépek át. Most pont egy olyan fiú tetszik, akinek van barátnője. Megfordult a fejemben, hogy milyen lenne, ha velem foglalkozna inkább, de soha nem "startolnék rá" foglalt emberre. Ha kaméleonra váltok, gondolom egy idő után elfelejtik a mostani viselkedésemet, de elég rossz érzés, hogy látom néhány srác megvet, pár meg csak egy körre vinne el. Ha elmondanám, hogy nem vagyok olyan tapasztalt, mint amilyennek tartanak, akkor azért lennék kitaszítva. Mindig, úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, de azért rosszul esik.

2014. ápr. 3. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

xard le

ne vedd fel a kesztyűt ,majd találnak új csámcsogni valót

2014. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:

Hát én is mindig incselkedős voltam, mégsem tartottak ribizlinek soha. Ezt már vhogy sikerült kifőznöd, bár csak az öregisten a megmondhatója, mire volt ez jó neked...

Én a helyedben önmagam próbálnék lenni, aszt majd elmúlik a többi. Ha meg nem tudsz önmagad lenni, az milyen "baráti" társaság már?!

2014. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, egyem meg, amit főztem... Nem tudom mire volt jó. Egyébként nem baráti társaságról van szó. Pontosan a mostani helyzetet akartam elkerülni, ha tudnák az igazságot, azért néznének le. Mindig találnak valamit, ami hibádzik bennem. Egy ideig nem foglalkoztam velük, de az embert a folytonos ba*o*atás lelkileg leépíti.
2014. ápr. 3. 21:47
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
Miért keresed ilyen emberek társaságát?
2014. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Adott a "társaság". Nem futhatok el iskolából/munkahelyről/otthonról/mindenhonnan. Persze nem néznek mindenhol könnyen kaphatónak, ez csak példa akart lenni.
2014. ápr. 3. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem halvérűnek tart a többség, hidd el az se jobb. Az én taktikám az, hogy teszek rá magasról ívesen. Amúgy szerintem nem csinálod rosszúl. Olyan srác aki csak a szexre hajt mindíg is volt és mindíg is lesz ennek semmi köze a viselkedésedhez, annak van max ha sokat incselkedsz akkor nagyobb eséllyel találnak be az ilyen pasik. azzal se nagyon tudsz mit csinálni akik megvetnek, ismertség nélkül.
2014. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:

Nos munkahelyen szar helyzet, ha kinéznek, de a többség sztem nem barátkozni jár oda. Otthon; családi kapcsolatok, ha alapból nem.jók, azon egyedül nehéz javítani.

Nem elmenekülni kell, hanem szimplán nem kell együttbégetni a nyájjal. Nyitottnak kell lenni és kedvesnek. Nálam ez egy elég jól bevált recept.

2014. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!