Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy lányba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba és elmondtam neki és nem tartsa velem a kapcsolatot és fáj. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány 8 éve ismerek nagyon jó barátok voltunk mindig is hülyéskedtünk,stb..

Amióta tettem neki egy vallomást h szeretem azóta rám se néz és nem is köszön... lehet h hibát követtem el?...

és valaki egy jó megoldást írjon könyörgöm.. előre is köszönöm...



2014. ápr. 3. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.Hibáztál.Randira kellett volna hívni ahelyett, hogy szerelmet vallasz.
2014. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
felejtsd el,de gyorsan
2014. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó megoldás ha elfelejted és másik csaj után nézel..pontosabban csajok után, mert tanuldd meg egy életre sose csak egy lányra koncentrálj - ismerkedési szakaszba - hanem többre igy lelkileg még egyikhez sem kötődsz és nem görcsölsz rá..aztán a több csdaj közül aki a legjobban megfelel azzal mélyebben is ismerkedsz tovább és végül ő nyer és a barátnőd lesz..de 8 évig barátkozni egy csajjal mert szerelmes vagy..hát..bétahím vagy öccsém nem gyengén! Nem férfias hátulról közelíteni vagy egyenesen kezdetektől férfi vagy vagy barát de ne legyél ennyire nyámnyila!
2014. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
akinek két csöcse és punija van azzal csak a baj van :(
2014. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
a 8 év alatt szeretett belé,és nem azért barátkozott vele mert már alpból szerette,kedves 3-mas válaszoló,a kérdező kérdéséből ez jön le,nem?
2014. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
vagy az olyan idiótákkal mint amilyen a kérdező is azzal is baj van,nem 4-es válaszoló?
2014. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
látom itt se lehet komolyan kérdezni...
2014. ápr. 3. 22:02
 8/12 anonim válasza:
fogadd meg a kettes válaszoló válaszát kérdező,szerintem is ez a megoldás.vagy szerinted mi?minden eggyes álló nap koslatsz utána és könyörögsz neki,hogy hozzád szóljon vagy,hogy rád nézzen,hát akkor te bizony egy nagyon szánalmas fickó lehetsz.
2014. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
a barátságnak már vége,kapcsolat a leírtak alapján nem nagyon lehet.tehát két választásod van:vagy könyörögsz hozzá és koslatsz utána,vagy tovább lépsz és elfelejted minnél előbb,hidd el a második opció a legjobb.
2014. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a tanácsotokat.
2014. ápr. 3. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!