Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek attól hogy örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek attól hogy örökre egyedül maradok mert nem vagyok olyan mint más lányok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. A legtöbb lánnyal ellentétben csendes és visszahúzódó vagyok, nem vagyok egy nagymenő, nagy beszédes csaj. Pedig én annyira vágynék valaki szeretetére hogy egy embernek fontos legyek, de ezt eddig még nem kaptam meg. Mindig koptattak más lányokért. A legtöbb velem egykorúnak már komoly kapcsolata van, vagy házas és vannak gyerekeik. Önbizalmam egy nagy nulla, mert nem érdeklek senkit, senki nem becsül meg.
2014. ápr. 3. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyok,tökéletes lennél nekem,csak én 16 vagyok. ..
2014. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem vagy elkésve. de azokra a komoly kapcsolatokra kíváncsi lennék, mi lesz belőlük 5 év múlva.
2014. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt írhattam volna én is. :( 20/L
2014. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De tudnálak szeretni! :) Csak vagy messze laksz, vagy nem jönnék be, vagy bármi egyéb.


De még ott van a másik opció is, a barátság...

2014. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehezebb az ilyen csajokat megközelíteni a zárkózottságuk miatt, de ne gondold, hogy nem érdekelsz senkit. Csak mivel a hozzád való srácok hasonlóan visszahúzódóak, nehéz egymásra találni.
2014. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek?"

Például randizz velem. De úgyis messze laksz.

2014. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mr. Truth ***** válasza:

Ennél az a rosszabb amikor szeretnél valakit de nincs kit... Most mondhatnám hogy én tuti elhalmoználak szeretettel de nemhiszem hogy idegentol ezt elhiszed

Illetve talán a sok privat mellett időd sincs halandókkal foglalkozni. :)

2014. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én leginkább ilyen lányt keresek, de az utóbbi pár hónapban a próbálkozásaimnak rendre az vetett véget, hogy kapcsolatban volt a lány. (Vagy csak azt mondta :D) 21F
2014. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!