Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arról felmérés, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arról felmérés, hogy a melegfelvonuláson kb milyen arányban vesznek részt heterók?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs mert nincs melegfelvonulás.
2014. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Nincs, valószínűlg személyiségi jogot sértene. Szerintem úgy 40-50%
2014. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Másodiknak: köszi szépen!

Elsőnek: nem értem, már hogy ne lenne?

2014. ápr. 4. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
van, mert lefizetett szineszek
2014. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért fizetnének színészeknek, amikor maguktól is mennek igaziak?
2014. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy ilyen felmérés vagy pontatlan volna, hiszen az emberi őszinteségre alapoz, vagy elképesztően drága volna, mivel minimum 100 (10 embernél még ne beszéljünk felvonulásról) emberrel kéne pszichológusoknak beszélnie, akik megállapítanák a kb szexuális beállítottságát.


Mindenesetre vannak olyan országok, ahol jellemző, hogy támogató heteroszexuális beállítottságú emberek is számottevő mennyiségben megjelennek, de itthon szerintem ez nem jellemző. A felvonulók is, meg az ellenük tüntetők is többnyire olyan társaságból keverednek ki, amit egy normális ember nem szívesen vállal fel "támogatás" címszó alatt.

2014. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Aki azt mondja, hogy színészek, igaza van, mert én melegként nagyon nem tartom ezt a rendezvényt barátságosnak/szimpatikusnak.

Olyan 60-75%ban heterok, mert ez elvileg, nem a melegségről, hanem az elfogadásról szólna.

2014. ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Én voltam többször is, és nem vagyok színész. (És mielőtt valakinek az elméjéből kipattanna: nem is fizettek érte)
2014. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ftf1983 ***** válasza:
90%
Senkit nem kérdeznek meg a szexuális orientációjáról, aki elmegy a Felvonulásra, de nem kevés heteró is megy és senki nem fizeti őket, ez nem a narancs vezetés, aki fizetett embereket alkalmaz a rendezvényein!
2014. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az összes heteró barátom és kollégám is felvonul. :)
2014. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!