Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok ezzel egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok ezzel egyedül?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem értem miért szereti a legtöbb lány a magas pasikat. Szerintem sokkal jobbak az alacsonyak. Mondtam már ezt pár barátnőmnek, anyukámnak is és mind azt mondták, hogy bolond vagyok (na nem úgy..) és hogy a magas pasik a jók, mert fel lehet rájuk nézni.. Szerintem meg azért jobb, ha valaki alacsony, mert az aranyos , sokkal közelebb érzem magamhoz, nem az egekben van és a nyakam se törik ki ha a szemébe akarok nézni, vagy meg akarom csókolni :D Sokszor más úgy érzem egyedül vagyok ezzel... Főleg lányok véleménye érdekelne, de azért fiúk is írhatnak, ha eszükbe jut valami :)
2014. ápr. 4. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretik ha magas a fiú, mert úgy könnyen a szájukba lóg a fszuk. Te gondolom nem szeretsz szpni.
2014. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Az jutott eszembe hogy elkérjem a számod.
2014. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit mondjak? Neked az alacsonyak tetszenek, másnak a magasak. Most akkor változott valami?
2014. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Csak véleményekre lennék kíváncsi, hogy ki hogy van ezzel :)
2014. ápr. 4. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Személy szerint, nekem oly' mindegy, hogy magas vagy alacsony. Volt már magas párom is és alacsony is. Szerintem nem az alapján kell párt választani, hogy alacsony, vagy magas :D Nálam legalább is ez nem mérvadó. Ha szeretem és jóval magasabb, mint én, akkor ha kell kitöröm a nyakam is, csak azért, hogy megcsókoljam :D
2014. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a hasonló magasakat szeretem.
2014. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik.Nem vagyunk egyformák szerencsére.Én nem magasság alapján döntöm el ki tetszik és ki nem.Mondjuk az igaz,hogy nálam alacsonyabbal nem hiszem,hogy összejönnék.De én elég alacsony vagyok.165cm,barátom meg 180cm.185cm nél magasabb pasi hülyén nézne ki mellettem:D
2014. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok :P
2014. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kisebb lányok tetszettek, mert formásabbak, aranyosabbak, de rájöttem h van egy határ ami nekem sem jó. Alapvetően nem a masság alapján választok.


F27

2014. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lányok azért szeretik a magas pasikat, mert biztonságérzetet adnak.

16/L

2014. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!