Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le akartam tesztelni a fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akartam tesztelni a fiút, és ezek után most mit csináljak? Bevalljam neki?

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy fiút, már egy jó ideje elvagyunk, beszélgetünk, néha telefonon is. Ő a barátnőjének szeretne, én a találkozás után fogok erre majd válaszolni. Volt egy kamu-profil, és gondoltam, hogy letesztelem, hogy más lányoknak is írogat-e ilyeneket, mint nekem. Ráírtam, bár nem tudom, hogy tényleg jól tettem-e. Ugyanúgy normálisan kezdtem el írni, majd egy picit flörtölés, szex felé tereltem a szót (velem a pár hónap alatt nem beszélt a szexről sosem). Rákérdeztem, hogy van-e barátnője, ő pedig azt válaszolta, hogy nincsen. Tudom, hogy az internetes csevegés nem kapcsolat, de legalább írhatta volna azt, hogy alakulóban van, ha már nekem olyat ír, hogy a barátnőjének tekint. Aztán jött a 'sokk', a kamu profilnak azt mondta, hogy csak baráttal szokott összejárni néha szexelni. Azt konkrétan nem mondta, hogy mindig meg mostanában is, de van neki egy ilyen 'barátság extrákkal', gondolom ebből. Agyam majdnem eldobtam, mert nekem meg azt mondta, csak komoly kapcsolatot akar, és a szex nem érdekli, volt régebben pár egyéjszakása, de ennyi. Vagy nekem, vagy a kamunak hazudott is a volt barátnőiről, mert mást mondott nekem is meg a kamunak is. A kamu profillal beszéltem volna meg egy találkozót is, de csak szex lett volna, abba is belement volna, de csak pár hét múlva. A kamuból írtam neki valamit, ami nem tetszett neki, erre bepöccent, mindennek elhordta, meg hogy ő tudta, hogy én csak d*gni akarok és belülről ronda vagyok. Aztán ennyi volt, velem pedig ugyanúgy beszél, mint eddig, mindig becéz, meg olyan aranyos dolgokat ír, de az teljesen kiakasztott. Szerintetek valljam be ezt, hogy én voltam az, és ezután vonjam kérdőre, hogy mégis hogyan képzelte amiket írt, meg simán találkozott volna 'vele', vagy várjam meg, amíg mi is találkozunk és reménykedjek, hogy ez mind csak hazugság volt a részéről? Nem tizenéves a fiú már.
2014. ápr. 4. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele, ha ennyire nem tudsz megbízni benne...
2014. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Gratulálunk, Ön nyert egy Ostobenkó k***a videókészletet!
2014. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
te egy ostoba unatkozó kisgyerek vagy
2014. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy száradna le a kezed...
2014. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok normális választ adni, akkor ne is válaszoljatok!
2014. ápr. 4. 17:51
 6/14 anonim ***** válasza:
te meg kakild össze magad :)idióta vagy nem kicsit a fajfentartási ösztönről hallottál?bármilyen nemű embernek sexuális utalást tesszel lehet szerelmes boldog család anya vagy apa előbb utóbb a könnyű s.x reményében bele megy BÁRKI
2014. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ebben az esetben egyetértek a 3. hozzászólóval.
2014. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Erre a normális válasz az hogy hülye vagy és a pasi is.
2014. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Milyen kapcsolatot akarsz Te, ha nem tudsz bízni a másikban? Még össze se jöttetek, nem is találkoztatok, de "tesztelgeted" - kérdem miért? A barátnője vagy? Nem. Tartozik Neked beszámolnivalóval arról, hogy kivel fekszik le? Nem. Akkor miről van szó?


Egyébként miért ne találkozott volna vele? Honnan tudja, hogy Veled lesz-e valami? Még nem is látott élőben, a másik meg hajlandó lett volna találkozni vele.


Felháborító, amit csinálsz. Picit szállj Magadba és nőj fel! Ha akarsz tőle valamit, akkor lépj vagy hagyd a francba!

2014. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
jó bunkó válaszokat kaptál...:D hát hogy ha a kamu profillal dumáltál vele és kb egy ismeretlennel belement volna szexbe az gáz. amúgy meg nem bizol már most benne akkor később valami lenne rögtön elöjönne szerintem felejtős bár előtte bevalhatod neki h kamu profillal te voltál aztán meglátod mit reagál
2014. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!