Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesztelni szeretném, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesztelni szeretném, hogy bízhatok-e egy lányban. Jó a tervem?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom barátnőjéről azt feltételezem, hogy nem bízhatok benne, még ha megígér is valamit hogy köztünk marad azt is a tovább mondja a legjobb barátomnak, ami zavar engem.


Ezért az a tervem, hogy megkérem arra, hogy köztünk maradjon, és mondok neki valami szerényebb szaftos sztorit (de csúnya alliteráció lett :) ) majd a barátomnak is elmondom ugyanennek a szaftos sztorinak egy másik változatát.

Ha a barátom megkérdőjelezi, hogy igaz lenne, akkor tudhatom hogy nem bízhatok a csajban.

Van ötletetek a szaftos sztorihoz?


2013. ápr. 2. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lasix...Lasix...ismerős a neved...
2013. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ja igen, de vagy a kondizós srác
2013. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Barátnőjének azt mondod farkadra húztál egy galambot, barátodnak, hogy egy kacsát, ha megkérdezi, biztos kacsa volt az, akkor nyert ügyed van.
2013. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tiédet is már láttam valahol, de nem ugrik be :(
2013. ápr. 2. 23:59
 5/17 anonim ***** válasza:
itt látod elég gyakran :)
2013. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
tőlem csinálhatod, csak a csajban nem bízol, mert mindent elpofáz, akkor mi a fenének mondasz neki bármit, ja csak érdeklődő típus vagyok N
2013. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

csefy-Nem hiszem, hogy kondis kérdésem hagyhatott benned maradandó nyomot, keveset szoktam ott hozzászólni.

Vagy ha nagyon ráérsz előáshatnád a linket a több száz oldal válaszodból :)

6#– Mert azt állítja, hogy bízhatok benne, mégis szivárgott már olyan infó a fülembe, ami 90%, hogy tőle jött, ezért szeretnék biztosra menni.

2013. ápr. 3. 00:06
 8/17 anonim ***** válasza:

Mondom, galamb kacsa...


Azt hitted vicceltem?


Ha azt mondod neki, a farkadra húztál egy galambot, akkor az hihető - mások is csinálták - viszont van annyira megdöbbentő, hogy biztos kifecsegje.

Ha ezt nem fecsegi ki, akkor 100% megbízható.


Ha valami szövevényes sztorit találsz ki, ott a részleteket nem biztos, hogy megjegyezi a barátod, de itt világos a szitu mint egy pofon. Már csak a megdöbbenéstől is meg fogja jegyezni a galambot. Jól az eszébe fogja vésni.


Ha lemondod ma barátodnak a kacsás variációt, akkor, akkor egyből be fog neki ugrani, hogy egy galambról volt szó és ezt biztos meg fogja neked jegyezni mert van annyira meghökkentő, hogy ne hagyja szó nélkül a két alapinfó közül az egyiket.

2013. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vagy mondd neki, hogy lefeküdtetek a legjobb barátoddal :D Ha lány vagy, garantált siker, ha fiú vagy, még inkább xD Aztán, ha a legjobb haver jön felháborodva, akkor... tudni fogod, hogy nem épp megbízható :D
2013. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindkét ötlet túlzás, a hírnevem forogna kockán :)
2013. ápr. 3. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!