Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Használhatok fogkrémet síkosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használhatok fogkrémet síkosítóként?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy bizseregt majd tőle és óriásit lehet tőle élvezni. Igaz ez? Lehet valami bajom?

2014. ápr. 4. 19:55
1 2 3
 11/24 Költőnő? ***** válasza:
Asztakúva:D:D:D
2014. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Milyen az a lóbalzsam?
2014. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Vortrex ***** válasza:
Nehogy komolyan vegyétek istenem :D A lóbalzsam mentolos paprika krém, össze csinálod magad, úgy csíp és lemosni sem tudod :D
2014. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10/14 vagyok, a lóbalzsamnak van mentolos/kámforos változata is, egyáltalán nem csip, bizserget és elzsibbaszt, kissé nehezebb vele elélvezni, de egészen más élmény.... Mint a különbség csókolózni egy lánnyal, vagy csókolózni egy lánnyal egy mentolos rágó után.
2014. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Na persze lóbalzsam meg beszélő sárkány!

Tudod ám hogy ki hiszi el!

2014. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hiszel amit akarsz, én próbáltam mentolos lóbalzsamot anális szexhez, és nagyon jól bevált!
2014. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 pinkpancser ***** válasza:
Pillanatragasztó az igazi! Olyan jó lesz, hogy el sem akarod majd engedni :)
2014. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A méz hatékony, bio, és egészséges.
2014. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Én igen szoktam használni barátnőm azt mondja hogy sokkal jobb mert nem büdös nincs kellemetlen íze és kellemesen zsibbaszt egyedül az a hátránya hogy kezdetben iszonyatosan éget viszont a meleg víz segít ha folyamatosan engeded rá pár perc múlva már azt se érzed hogy rajta van e vagy sincs persze attól még le kell mosni.. és ugyan ilyen véleményem van barátnőmééről ..stb

ui: mindig megfürdök akció ellőtt

2014. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Az tény hogy iszonyú perverz vagyok!

Lehet, hogy kipróbálom majd tudósítok amint meglessz! ;)

2014. ápr. 13. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!