Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyire szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire szeretet hiányom?

Figyelt kérdés
Szinte minden barátomnak van párkapcsolata, és ez sokáig nem zavart de, mostmar így hogy mindenki boldog körülöttem, csak én nem, nagyon zavar, és nagyon örülnék,ha nekem is lenne barátom, aki szeret meg minden. De, valamiért mostanában sokkal magányosabnak érzem magam, mint azelőtt.. Szóval mit mondotok? Vagy mit tanácsoltok?

2014. ápr. 4. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Foglald el magad valamivel.
2014. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egy randi?:D
2014. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor érne a legnagyobb meglepetés engem ha szeretet kapnék. Hozzá lehet szokni, hidd el. Nem kell követni a fölösleges divat és érdek kapcsolatok példáját, ahogy azt sokan teszik. Ha kell valami tegyél érte, de ne másokért hanem magadért. Vidulj, támadj a kisugárzásoddal és meg fognak támadni, vagy éppen betojnak...
2014. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aries 2 ***** válasza:

Nekem csak két barátom van. De mindegyikük távol él tőlem. Párommal egy éve szakítottunk. Azt hitte, hogy nem szerettem. Így mégfájdalmasabb. Túl vagyok telítődve adni akarással, szeretettel. De mégis be vagyok ide zárva, el vagyok szigetelődve mindenkitől.

Nem tudom, hogy mit tégy. De kívánom, hogy mihamarabb megszűnjön magányfájdalmad.

2014. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!