Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom tegnap felhívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tegnap felhívott hogy beszélnünk kell. Szerintetek hogyan hozhatnám ezt helyre? ( többi lenn) 19/L

Figyelt kérdés
mondta hogy találkoznunk kellene, én magyon megijedtem de akkor mondtam hogy találkozzunk. Feljött hozzám és elmondta hogy baj van. Úgy érzi a kapcsolatunkból kihalt a szenvedély, 5 hónapja vagyunk együtt és úgy érzi hogy én mintha nem akarnám őt igazán, nekem fontosabb a főiskola és a kapcsolatunk olyan mintha csak azért lenne mert én nem akarok magányos lenni és kell egy partner. Megkért hogy gondoljam ezt át és elment. Én azóta ezen gondolkozom, rengeteget sírtam miatta. Nem tudom hogyan hozhatnám rendbe a dolgokat, főleg hogy én nagyon meglepődtem azon amiket mondott mert én nem éreztem bajt köztünk
2014. ápr. 5. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegény srác.
2014. ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sunyi vakond válasza:
100%
szerintem a srácnak meg kéne érteni hogy a tanulás a fontos, majd ha nincs vizsgaidőszakod akkor majd lóghatsz a nyakán ha neki az kell F/25
2014. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Ehez nem tudsz tanácsot kérni. neked kell látni érezni a helyzeted.

De ha a srác ezeket mondta, neked észre kelett volna venni már mielőtt szól.

Csak biztos mással jobban elvoltál foglalva,

Lehet hogy nemis szereted, csak félsz attól hogy egyedül maradsz.

Ezt kell letisztáznod magadban.

2014. ápr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a srác nem tudja felfogni az értékrendeket.. Ez sajnos szerintem veszett fejsze.
2014. ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ne legyen kapcsolata amíg tanül.....

Ha úgyérzi hogy teher a számára.

Ilyet nem lehet... az nem normális dolog azt mondani hogy tanulnom kell.

29/F

2014. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Abba ne hagyd miatta a sulit. Majd megérti.
2014. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze.


Hagyd a fenébe.


Egyrészt: vannak emberek, akik képtelenek felfogni és belenyugodni, hogy egy kapcsolat változik és fejlődik. Nem lesz olyan örökké, mint az első hetek és hónapok lángolása alatt, jönnek azok a bizonyos szürke hétköznapok. Ha ezekben nem tudja megtalálni a harmóniát és az elégedettséget, akkor újra és újra hajszolni fog egy új kapcsolatot, hogy a kezdeti lángolást átélje.


Másrészt:

A szerelem nagyon-nagyon fontos része az életnek, de nem az egyetlen értelme.

Tehát teljesen normális, ha az ember nem áldozza fel érte a tanulmányait, a munkahelyét, a barátait: az addig önmagát.

Téged úgy ismert meg, hogy egy főiskolás lány vagy. Most ezzel van baja.



A szenvedély fenntartása, életben maradása soha nem egy emberen múlik, és ha erre neki ekkora igénye van, akkor talán tennie is kéne érte valamit.

Mit tett Ő! az elmúlt 5 hónapban, hogy ezt a tüzet életben tartsa? Ha erre a válaszod nem az, hogy mindent, és még annál is többet, akkor hagyd a pi.csába.


Ha fontos lennél neki, akkor most küzdene érted, és nem adna neked ultimátumot, hogy vagy ő lesz fontosabb mindennél, vagy lapátra kerülsz. Ilyen pasiért ne tedd tönkre a tanulmányi eredményed, a későbbi kilátásaid, mert azt soha nem hozhatod vissza. Új pasid meg még száz is lehet.

2014. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tizenévesen mégis mit akarsz még bárkitől is? Úgysem lehet rád építeni.
2014. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!