Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt velem? Teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem? Teljesen megutálom nem bírom! Tegnap este felhívott az exem na és beszélgettünk 1 bizonyos csajról.

Figyelt kérdés

Mondom neki na és volt valami?Elkedi nem de nem lett volna rossz, és ami késik nem múlik!

Ezt annyira rossz volt hallani.Én soha nem mondanék neki ilyet!

Letiltottam a híváslistából is jól tettem?!


2010. júl. 10. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő már nem szeret téged,tiltsd!jól tetted.
2010. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy csak idegesíteni akar vele.Nem tudom mire jó ez,ha már vége egy kapcsolatnak.Jól tetted hogy letíltottad,hagyjon téged békén, és élje az életét tovább.Szakíts meg vele minden kapcsolatot.Az én exem is próbált frusztrálni dolgokkal,de mindig megerősítettem őt: hogy és ki nem szarja le,hol érdekel engem hogy kivel kavar,persze kicsit rosszúl esett mivel b@szogatott vele nem tudom mai napig mi volt ezzel a célja de én mindig kiröhögtem hogy szánalmas és gyerekes amit művel,aztán elhajtottam msnen a f@szba majd letiltottam.:)
2010. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!