Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék egy ilyen fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék egy ilyen fura helyzetben? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel régóta ismerjük már egymást, mindig is barátok voltunk, de én mindig is többet éreztem. Nem rég tudtam meg egyik barátnőmtől, hogy facebookon rengeteget beszél rólam vele és azt mondta, tetszem neki, viszont egy probléma van, a srácnak van barátnője több mint fél éve. Szerintetek most én lépjek valamit, végül is teljesen bele vagyok zúgva. Lehet, hogy irántam is és a barátnője iránt is hasonlóan érez, vagy esetleg ugyanazt érzi? Előre is köszi a válaszokat!
2014. márc. 27. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyedben kivárnám a sorom, hisz ha vele megteszi mi a garancia, hogy veled sem fogja ugyanezt megtenni?
2014. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
még ekkora baromságot, szerinted az életben mire van garancia? inkább élj a lehetőségekkel, előre úgysem tudhatod
2014. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!