Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik elégedetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik elégedetlenek nagyon a külsejükkel, vagy egyenesen rondának tartják magukat, mi az, ami miatt így gondolják?

Figyelt kérdés
Mennyi benne a realitás? Esetleg aki nagyon merész, privátban mutathat magáról képet, és az alapján remélhetőleg meg tudom nyugtatni, hogy mégsem előnytelen a külseje. :$
2014. márc. 4. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne lopd el az ötleteimet :D
2014. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, én néha azt gondolom, néha nem :D Néha nem tetszik az arcom, de néha meg igen... szóval változó :)
2014. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rondának tartom magam de lehet nincs így! Persze nem mutatok magamról képet. Viszont az alátámasztja ezt az állítást,hogy soha senki nem kezdeményezett nálam.
2014. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lányok kép nekem is jöhet.:) Elmondom a véleményemet rólatok őszintén.:)
2014. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Moszuke ***** válasza:
azért gondolják mert apuci és anyuci nem öntött beléjük elég önbecsülést kiskorukban
2014. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom az okát miért van önbizalom hiányom. Vagyis igazából azthiszem a volt legjobb barátnőm adagolta szépen a rejtett megjegyzéseket hogy szebbnek jobbnak lássa magát, és én is annak lássam. És ez így kihatott az egész életemre, és nem csak a külsőmmel nem vagyok megelégesve hanem már a belsőmben is kételkedem :D de vásárlással kompenzálom, és nagyon fontos számomra a megjelenésem, mert félek mit gondolnak rólam mások
2014. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, hogy mi miatt gondolom így. Sokszor azt érzem, hogy nem tetszik amit a tükörben látok. Lehetnék vékonyabb, szebb, stb... Ha elismerő megjegyzést kapok, akkor kicsit kevésbé gondolom így, szóval nálam is változó.
2014. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem azért van, mert kiskoromban kövér voltam. Kitaszítottak, barátaim se voltak és mindig bántottak, csúfoltak. Ezzel belém ültették, hogy ronda vagyok. Aztán jött a nagy változás 7-8.osztály körül és hála a sok baromnak még mindig utálom magam annak ellenére hogy akik akkor csúfoltak, azok szinte mindannyian közölték hogy bejövök nekik. Ha az embert lelki sérelmek érik, nehezen teszi túl magát és valószínűleg nagyon sokan vannak így. Egymást taszítjuk komplexusokba, szép ki társadalom... De mondjuk biztos előfordul az is hogy valaki reálisan tudja hogy csúnya de valójában mindig lehet segíteni rajta :)
2014. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden csaj szép.Itt a gyakorin csak olyanokat láttam.Tul lihegi aki azt mondja,hogy o csúnya nagyon és senkinek se kell.
2014. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én azért tarom magam rondának, mert szemüveges vagyok, hamar zsírosodó vékony szálú ocsmány, barna hajam van, hányingert keltő gömbölyű fejem, és hiába sportolok napi több órát nagy a seggem, vastag a combom és hájas a hasam, 12 egy tucat visszataszító sötétbarna szemem van, és végül, de nem utolsó sorban, akkora orrom van, hogy ahhoz képest Mátyás királyé helyes pisze nózika volt!
2014. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!