Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más huszonéves lány is úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más huszonéves lány is úgy érzi, hogy a párkeresés az évek múlásával egyre nehezebb?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb srác keresi az ember társaságát, egyre kevesebb a nem foglalt férfi(már aki normális, rendes és nem csak annak mondja magát)... Ráadásul a férfiaknak még könnyebb, még a 18 évesek közül is válogathatnak, a nők viszont csak "felfelé" tudnak keresgélni. Vagy rosszul gondolom?
2014. márc. 25. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
minden ember számára ez a helyzet.
2014. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szépség elmúlik, de azért kb 25-26 éves korotokig igencsak kapósak vagytok. Én meg 20 évesen nem tudok összeszedni egy randit 3 hónap alatt...
2014. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én kicsit idősebb vagyok, de szimpatikusak a huszonéves lányok. mennyi vagy pontosabban?
2014. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy engem keresel. Kérlek olvasd a kérdésemet és írj, ha úgy érzed.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Háát igen...ha egy férfi jól tartja magát akkor 35-40 évesen is simán összejöhet egy 25 éves lánnyal.


De egy nő 30 felett még ha jól is tartja magát...noss annak lassan beáldozik és valóban egyre nehezebb lesz.

2014. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell jönni akkor fiatalabbal.
2014. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudod, fiatalabb férfi is lehet jó társ.

De ezen majd 30 évesen gondolkozz el.

Addig pedig talán ne válogass ennyire. Te sem vagy tökéletes.

2014. márc. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most épp 23 éves lány a kiszemeltem, és mindenki győzköd, hogy hagyjam a fenébe, esélyem sincs mert 3 évvel fiatalabb vagyok. Miért is van ez? Majd 35 évesen nagyon tudnátok örülni, hogy a pasitok 32 éves, nem pedig 45... Nem kéne átértékelnetek a prioritásaitokat?

20/F

2014. márc. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam fiatalabbal, kétszer is. Csak mikor az egyik fél inkább a gyerekkorban van, a másik meg már pont kikerült belőle, akkor azzal nem sok mindent lehet kezdeni, nem fog működni.
2014. márc. 27. 01:30
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Igen, valóban így van.

A férfiak később érnek, és nem is nagyon igyekeznek.

De ha választani kell közötte és a senki között... ezen gondolkozz el.

Biztos akad olyan is, aki komolyabb.

2014. márc. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!