Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalt már valaki ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt már valaki ilyet szex-el kapcsolatba vagy csak én?

Figyelt kérdés

Ma végre egész nap a páromé lehettem reggeltől estig,mert én sem dolgoztam ő sem és ma háromszor is szexeltünk ahogy eddig még sosem,max kettő volt a legtöbb de nagyon ritka. Szal ma háromszor,az első délelőtt nagyon jólesett,mikor délután újra csináltuk akkor már kicsit kevésbé,de jólesett akkor is és akkor már kevesebb ondó jött ki belőlem este pedig ő még akarta és akkor is csináltuk,de bevallom most este már jó-jól esett de mégsem annyira nehezebben merevedtem és soká élveztem el nehezen,valamint nagyon pici ondó jött ki belőlem és olyan izzadt voltam utána meg fáradt mintha valami fizikai munkát végeztem volna,szal ez legutóbbi nem is esett olyan jól csak ilyen erőltetés is volt,de ezt nem mondtam neki,de lehet tudta ő is,mert nehezebben is merevedtem.

Én úgy gondolom egy nap három sok,szerintem legközelebb egy elég és szerintem pár napig nem szexelünk,amúgy időnk sem nagyon lesz rá,meghát annál jobban esik gondolom,ha megint hétvégén csináljuk.


Az a kérdésem,hogy ti is tapasztaltátok már ezt vagy csak én vagyok ilyen amit leírtam?

F,30



#szex.szexelés
2014. ápr. 6. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én aszittem ez általános dolog... F25
2014. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A férfi nem szexgép. A teljeitményének van határa. kinek több, kinek kevesebb megy.

A 30 év még fiatal kor, de szerintem te is tudod, hogy 10 éve még ez a 3 szex egy nap simán belefért. Sajnos ez nem fog változni. Ámde ez a teljesitmény alaposan kitolható 50 éves kor fölé is.

A mozgás sokat segit az állóképességben. Amit tapasztaltál természetes, mindegyikünk ágybeli teljesitmény véges. Neked most itt volt vége, van akinek egy is sok egy napra. (bizony ilyen is van)

2014. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálam nincs ilyen! Én reggeltől estig képes vagyok szexelni, és se fáradt se túl puha nem vagyok. És jön anyag is!
2014. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a napi több szex után az ondó mennyiség igen csökken. Normális. Ha gyorsabban ürited mint képes újra termelődni, akkor láthatóan csökken a kilövellő mennyiség. Ez is változik a korral egyébként. Ami veled történt az normális.
2014. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ Dowd:)

Amúgy azt írtad,hogy a férfi ember nem szexgép,lám egy már van ikk köztünk pedig,a 3. válaszoló:)

2014. ápr. 6. 22:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nagyon fiatal még, vagy nagyzol :)

20+ évesen az 5 nekem is ment (nem jött már levegő se, de összejött) :))) 36 évesen hidd el kettő már elég :)))

2014. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
3. Vagyok. Nem nagyzolok volt rá példa hogy egy csajjal 6-7 menetet nyomtunk le egymás után, és még bírtam volna. 41.F
2014. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt mostanában is tudod, akkor viszont le a kalappal :) (tényleg)
2014. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
a nők telhetetlenek. amúgy 30 évesen egy ilyen kérdés? o.O ez normális... egyrészt fáradsz, másrészt a nőd fárasztott agyilag azzal, hogy szexet követelt, mikor te nem akartad. ha azt mondtad vna h nincs kedved hozzá, még egy hisztériát is leb*szott volna. ne dugj vele másfél hétig, ne verjed, és olyan leszel, mint egy "bézbóz ütő"
2014. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3. Vagyok. Ez mostanában volt. És még bármikor megy ha van partner hozzá és egymásra hangolódunk.
2014. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!