Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beregisztráltam egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beregisztráltam egy társkereső oldalra de nem tudom mit milyen üzennetel írjak rá egy lányra többi lent (ÉRTELMES VÁLASZOKAT FELPONTOZOM/MEGY A ZÖLD KÉZ)?

Figyelt kérdés
illetve megvan fogalamzódvva bennem csak nem akarom hogy rossz benyomást keltsek elsőre (ÉRTELMES VÁLASZOKAT FELPONTOZOM/MEGY A ZÖLD KÉZ)

2014. ápr. 6. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
társkereső...tudni fogja a csaj, hogy társat keresel. szia, nagyon tetszel nekem, van kedved ismerkedni velem?
2014. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Hagyjuk a felesleges köröket. Mivel ma vannak a választások, búnusz ajándékként lesz ophatsz a F...esz székháza előtt éjfélkor ünnepélyesen. Bevállalod?


Csernus

2014. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
"Szia! Nincs kedved elszívni reggelire egy fagyit péntek délután?" Működik:D
2014. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

azt írd meg elsőként, hogy mekkora hülye vagy és hogy egy saját épkézláb gondolatod sincs. Ja és ne hagyd le azt se, hogy "Amúgy ezt a mondatot a gyakorin találtam".


Komolyan, majd randin is ott legyünk melletted és fogjuk a kezedet???? Szánalmas vagy

2014. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Jah társkereső, szinte teljesen mindegy mit írsz. Nagy a ráta. Vagy tetszel neki vagy nem.
2014. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Írd meg hogy tetszik neked és szeretnéd megismerni. Itt aztán igazán nincsmiért trükközni, hisz erre való az oldal!
2014. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Mindegy mit írsz mert úgy sem válaszolnak.Én is fent vagyok már vagy 7. éve de semmi. Egy kezemen meg tudom számolni hányan írtak vissza és az sem pozitív volt. Erről ennyit.
2014. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 viktorvarga ***** válasza:
100%
teljesen mindegy mit irsz,5o levelet kap 1 jocsaj naponta,nyomsz egy :) ilyet es kesz .ha erdekled ugyis ir.a kep fog dönteni amit kiteszel ugyis
2014. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Költőnő? ***** válasza:

Vmi váratlan, vicces, kedves sztem nem lehet nagy melléfogás

Bár ki tudja. Minden a lányon múlik.

2014. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Basszus, egész nap zöld kézre vágytam... Nem is, ez életem álma. Hulktól is beájulok!
2014. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!