Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérne rá a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérne rá a párotok, kimennétek az utcára melltartó nélkül?

Figyelt kérdés
Valamilyen feszülős felsőben, úgy, hogy átlátszik a bimbótok is?
2014. ápr. 7. 17:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
Tiniknek szilikonosoknak igen egyébként nem ajánlom .mert botránkozást okoz- :)
2014. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Persze :)

Nem nagy dolog

2014. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ugyan miert ne? Megis mi tortenhet a legrosszabb veled? En se hordok melltartot....jo en ferfi vagyok, de mas nok is jarnak melltarto nelkul. Az Isten eldja meg oket ezert a jo szokasukert! Persze megnezem oket. DE nem teszek megjegyzest; nem (mindig) csorog a nyalam; es nem fogdosom oket! Ok is latjak, hogy "eszre vannak veve" es tisztelve vannak....ennyi!

Ami a parod illeti, ott mar baj van. Miert ker ilyet? Mit var ettol? Ha ettol izgul, akkor te csak egy "eszkoz" vagy ehhez. Ha azt akarja, hogy ne legy egy "merev gorcs" es igy probal ravezetni, hogy "szabadulj fel".....haaaat nem tudom; akkor lehet melle nyult a sracc.

Deritsd ki miert akarja? Mit var tole? Es mi van ha mecsinalod? Ugy ertem mit kapsz erte? vagyis, Miert jo az neked?

2016. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!