Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez már? Miért lett ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez már? Miért lett ekkora facebook mánia?

Figyelt kérdés

El vagyok képedve...egyre többet tapasztalom azt,hogy néhány embernek szinte az élete részévé vált a facebook és nem tesznek semmit anélkül,hogy ki ne írnák oda.

Pl egyik ismerősömnek végig lehetett követni a mindennapjait az eljegyzésüktől,lagzin keresztül a nászútig, ma megtudta,hogy terhes s azonnal írta is ki.

Vagy fiatal házasok,anyák...harmadikat látom az idén,hogy az nap(!!)mikor megszülte a gyerekét már fent volt facebookon, ott pózolt a kórházban vele az anya.(csak szerintem lenne sokkal meghittebb,ha nem látná ezeket az egész ország-világ?)Azután minden nap egy-egy kép a kicsiről...nem tudom, ezeknek nincs jobb dolguk,csak a gyerek minden mozdulatát kitenni?

A másik dolog...néhányan még a vacsorájukat is lefényképezik s azonnal fent is van.Vagy mások nem érzik jól magukat,ha nem teszik fel hogy éppen mit sütnek/főznek.

És nem irigységből mondom,semmi bajom az oldallal, én is fent vagyok,néha egy-egy jobb képet megosztok meg barátokkal beszélek,de azért ez néhány embernél nem túlzás?17L


2014. ápr. 7. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
De.
2014. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:

háát igen sok ilyen ember van, és minden korosztályban, najó talán 80 felé már kevesebb.


Nem kell ezzel foglalkozni ők ilyenek, ha nekik ez jó... hát istenem akkor legyen az, ne foglalkozz ezzel.

2014. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Magoran ***** válasza:

Diagnózis: középstádiumban lévő feltűnési viszketegség.

Ajánlott gyógymód: a tudomány jelenlegi állása szerint nem létezik általánosan bevált gyógymód.

Bizonyos esetekben használ a beteg hibájaira való rámutatás, inkább kedvesebb, mint sértő stílusban előadva.

2014. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De jó hogy nem csak én gondolom így!
2014. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A túlzás enyhe kifejezés.

Az illető súlyos problémája a függőség, vagy ahogy egy korábbi válaszadó is írta: feltűnési viszketegség. Rájuk javasolt orvosság egy jó kiadós áramszünet, és a mobiltelefonkészülék elkobzása.

2014. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!