Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Facebook mania?

Figyelt kérdés
Miert van az, hogy egesz heten nem talalkoztunk a baratommal, en ilyenkor csak vele akarok foglalkozni, o viszont ha mar kilepek az ajton (pl mosdoba), mar rogton nyomja a facebookot a telefonjan. Ha leulunk az aeztalhoz enni, fogja magat es belemellyed a telefonjaba. -. - Ha en pakolok, o fekszik az agyon es telefonozik, de egesz heten nem lattuk egymast, es allitolag mindennel jobban szeret. Mondjatok mar meg nekem, h miert nem tud leakadni arrol a sz. R facebookrol?
2013. jún. 14. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

nem szorong vagy nincs zavarba ?

én általában akkor buzerálom a telefonom amolyan szorongás oldó kényszer tevékenység :D

2013. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fingom nincs miért.. kicsit defektes a pasid


én 5 percnél többet nem tudok ott eltölteni

2013. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fent.

Problem solved :D

2013. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem,azert megy fol,mert mindig mindent tudni akar,es mindenkinek minden kepet,minden kommentjet,bejegyzeset tudja...-.- De o ilyen ,lesz.rom ,de az,h eljon ide hozzam 2 napra,es ha egy masodperce felszabadul,akkor fellep,mar nagyon elegem va. Nem egyszer kozoltem vele,h ez engem zavar,de mindig van vmi valasza vagy vedekezeskepp tamad,ez a legegyszerubb...-.- nem tudom felfogni,miert ennyire fontos neki a net.
2013. jún. 14. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:

de lehet hogy levelezget ott valakivel ?

az én pasim is sokat csinálja ezt, és egyszer beleolvastam az ő jelenlétében és vagy 5 csajjal kavart egyszerre, de ez csak haverság...


mit csinál annyit amúgy rajta ?

2013. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem levelezget,szep is lenne... De ez egyszeruen megorjit,mar nem birom tovabb! Az az egyetlen egy baj ,h nagyon nagyon szeretem,de ez mar megorjit. Nemtudom,nezegeti a posztokat,beszelget a haverjaval,stb. De semmi ertelmeset...:(
2013. jún. 15. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!