Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem! Hogy aludhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem! Hogy aludhat együtt barátságból egy fiú és egy lány?

Figyelt kérdés

Egy ágyban, átkarolva egymást. De "csak" barátok.


Hogy működik ez?


Ui: nem szexkapcsolat.


2014. ápr. 7. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én aludtam már így több barátommal is. Miért? Magányosak voltunk, szerettük egymást barátilag,szükségünk volt egy ölelésre,összebújásra,szeretetre,de fizikai vonzalom egyik fél részéről sem volt. Ennyire egyszerű. :)

25/L

2014. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy az egyik fél szerelmes, a másik pedig ezt kihasználja
2014. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
100%
Jól esik egy ölelés néha. Mkét félnek kölcsönösen. Ennyi. Illúzió, ami mkét félnek jó.
2014. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi különös. volt már velem ilyen, szimplán barátságból és kész
2014. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Srácok, tehetünk egymás mellé két mágnest, de ott valami rendellenesnek kell történnie, hogy ne tapadjanak össze.
2014. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember egy kicsit bonyolultabb eszköz, mint egy mágnes.
2014. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!