Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ hogy, egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ hogy, egy nő hüvelye mennyire tág vagy szűk? .

Figyelt kérdés
Szóval mitől függ?..Pl: Fiatalon sok sex,vagy fiatalon elvesztett szűzesség...Amúgy 19éves lányról van szó...

2014. ápr. 8. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Fiatalon sok szex egy lóval.
2014. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
adottság szerintem. akkor még függ a szexuális életétől is valamennyire vagy esetleg öklözi magát:D esetleg edz e a hüvely izmaira
2014. ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyiktől sem
2014. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! Sajnos a barátnőm nem elég szűk ahhoz képest hogy,még fiatal...

Sajnos gyerek korában megerőszakolták...És a saját apja tette ezt vele..és nem is egyszer..szörnyű dolgokat kellett átélnie.. :(

Elég nehéz volt neki feldolgozni a történteket..Nekem meg még nehezebb elfogadni őt.. :(

Ezért kérdeztem hogy,esetleg ez befolyásolhatja a dolgokat?..:/

2014. ápr. 8. 00:54
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
En mondtam a dokinak apukás szülés utan, hogy dobjon be meg két-három öltest nehogy Harangozó Teri legyen az asszonyból.. ( nem hallgatott rám )
2014. ápr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérnék!!
2014. ápr. 8. 00:58
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

"Mitől függ hogy, egy nő hüvelye mennyire tág vagy szűk?"


Tőlem.

2014. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
intimtornáznia kell, ez csak edzettségtől függ. semmi mástól.
2014. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem attól lesz valaki tág, hogy megerőszakolják. Ez genetika kérdése.
2014. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
genetika,de nyilván vannak dolgok pl szülés, gyakori súlyzós edzések, rendszeres székrekedés, ami a lenti záróizmokat úgy általában nagyon megviselik. Szülés után kb 10 hónappal emlékszem elmentünk bowlingozni, és majd összepisiltem magam mert a súllyal való mozdulat terhelte a záróizmokat. Na akkor megijedtem, intim torna ezerrel, most már ismét toppon vagyok.
2014. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!