Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi háromszög/Plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög/Plátói szerelem. Van esély hogy megoldódik valamilyen módon? 27/NŐ

Figyelt kérdés

Szituáció: Adott két ember akik sokáig,3 évig zavartalanul, a rózsaszín köd elmúltával is boldogan éltek. (Én és Tibi), majd Tibi bemutatta egy barátját (azóta legjobb barátját) Krisztiánt, aki elsőre nem keltette fel az érdeklődésemet, mert abszolút a normális ízlésem ellentéte, és néha elég különc megnyilvánulásai vannak. De bekerültem a baráti társaságba a párom lévén, és így egyre több időt töltöttem Krisszel is. Tibi eléggé elhanyagolt, nem voltam neki annyira fontos, (utólag kiderült, hogy futott egy csaj után, amit persze sejtettem, de nem kapta meg, így visszapártolt hozzám. Ha nincs ló-jó a szamár is) Krisszel nagyon egymásra találtunk habitusban érdeklődésben is. Szerettünk együtt sportolni és túrázni is. Majd Én léptem. Bevallottam neki hogy szeretem, de azt is hozzátettem hogy mivel az én párom az Ő barátja, ezért inkább kerüljük el egymást. Ez kb 3-4 hónapig fenn is állt. Aztán megint összefutottunk, dumáltunk. Kiderült, hogy Én is fontos vagyok neki, és nem azért nem jövünk össze, mert nem lenne jó, hanem mert mindketten lojálisak vagyunk a barátunkhoz. Én nem bírtam a titkolózást, képmutatást pár hónapnál tovább (folyton sírtam) így őszintén megmondtam Tibinek a dolgot, és szétmentünk egy jó 8 hónapra. Krisszel ennek ellenére sem jöttünk össze (bár bevallom ez nem rajtam múlt). 8 hónap után Tibivel, mivel egyikünk se talált senkit, és amúgy is mindig együtt voltunk a barátaink miatt, adtunk magunknak még egy esélyt. Jól megvagyunk, szeretjük, támogatjuk egymást de azért mégsem vagyunk fülig szerelmesek. Sajnos Krisz nekem továbbra is eddigi életem nagy/beteljesületlen szerelme, de eléggé lerágott csont a szituáció. Így Én megmaradtam (immár 1.5-2 éve) a barát zónában, így legalább nézhetem és ölelhetem ha hagyja magát. Ha "láthatatlanul" is de támogatni próbálom Őt.

Ez azért borzasztó, ez a felnőtt szerelem? Van a Párod, és aki után vágyódsz?

(Ha meg is köveztek, legalább felvállaltam, és nem csaltam meg a párom. Továbbá Tibi sem zsákbamacskával van, hanem tudja hogy nagyon keményen dolgozok a kapcsolatunkért, és próbálom elnyomni magamban Krisztián utáni vágyódásomat, amit együtt átmulatott éjszakákon veszett nehéz.

Remélem sikerül, mert Tibi egy remek fickó, és nem akarom hülyeségek miatt elveszíteni)



2014. ápr. 8. 01:58
 1/5 Fish1 ***** válasza:
Szerintem még mindig Krisztiánt szereted. Mi volt az oka, amiért nem jöttetek össze?
2014. ápr. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hol van itt a szerelmi háromszög?

Van aki úgy teszi izgalmasabbá az életét hogy eljár focizni, van aki pedig úgy hogy a barátja barátjáról fantáziál.

Megkapnád Kriszt abban a pillanatban elkezdenél Atisról fantáziálni. Kriszröl kiderülne hogy horkol és új jelölted az izgalomhoz máris Atis lenne. És hogy miért? Mert te ilyen vagy, neked ez szükségeltetik ahhoz hogy teljes értékü kereknek érezd az életed, enélkül egy nagy üres pusztaság.

Menj inkább focizni.

2014. ápr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:

Adj király katonát!

Szakíts ha bírsz!

Kit kívánsz?

Téged már nem.


Sztem elég egyértelmű a helyzet.

2014. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Remek egy fickó lehet ez a Tibi, aki egy másik csaj után koslat, és csak azért megy vissza hozzád, mert az lepattintotta. -.-

Egy ilyen kapcsolat minek? Mi vele a terved, jövőd, célod? Esküvő, gyerek? Egy ilyen ember nem fog elvenni, és Isten mentsen attól, hogy gyereket szülj neki, mert úgy is csak egyedül maradnál vele.

Krisztián meg nem lojális, hanem egész egyszerűen annyira nem kellesz neki, hogy emiatt a baráti társáságban furán nézzenek rá, vagy kiközösítsék. Barátilag biztos szeret, meg meg is fektetne, ha arról van szó, de soha nem fog kapcsolatba belemenni veled és azt felvállalni.

Ha jót akarsz magadnak, akkor hagyod a fenébe mindkét srácot, és az egész bagázst. Kezdj új életet, ismerkedj, és legyen a párod a szerelmed is egy személyben! Ez a felnőtt szerelem, ez a normális! Sok sikert!

2014. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló igazad van! Nem gondoltam ennyire a másik oldalról (Krisz oldalásról) bele, de most hogy így leírtad tök egyértelmű.
2014. ápr. 10. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!