Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sármos ez egy férfin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sármos ez egy férfin?

Figyelt kérdés
két kérdésem lenne az egyik, hogy lassan 24 leszek és az természetes, hogy már most látszanak a vonalak a homlokomon és a mosolygóráncaim?:) csak érdeklődök, hogy ilyen idős korba ez normális-e és, hogy mennyire tetszik nektek lányok?

#rwaf
2014. ápr. 8. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ne te is nagyon unatkozol
2014. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire normális az relatív......nem az számit, mert ha normális ha nem, eltüntetni úgyse tudod. Viszont szerintem sármos és kisfiúsan férfias, nekem tetszik egy pasin :)
2014. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
na te is
2014. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
első, igen éppen megvagyok fázva így gondoltam valami értelmetlen hülye kérdéssel elütöm az időt :D
2014. ápr. 8. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én barátom 27 éves és imádom azt a 3 pici csíkot a homlokán :D

Szerintem nincs vele baj.

2014. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en 21L vagyok es kezdenek megjelenni a homlokomon kis rancok :(

amugy en a mosolygorancokat kifejezetten imadom :)

2014. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!