Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melegek titokban utálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek titokban utálják a nőket?

Figyelt kérdés

Egy meleg ismerősöm szerint sokkal egyszerűbb lenne az élet, ha mi nők nem kavarnánk be a férfiakkal. Ilyet még sosem mondott és nem is akartam messzemenő következtetéseket levonni, de elgondolkodtam, hogy mi van, ha a melegek titokban azt akarják, tűnjünk el. Persze, nekik is van anyjuk, nagyanyjuk, egyéb nőrokonuk, viszont speciel ha én leszbi lennék, nekem egyáltalán nem lenne szükségem a férfiakra, lehet, hogy a szívük mélyén ők is így vannak vele?


Kort, nemet írjatok, köszi!!


15/L



2014. febr. 14. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
15évesen már csak tudod.
2014. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
A leszbikus feministák gyűlölik a férfiakat.
2014. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Az ismerősöd egy kissé ostoba. És azért, mert valaki iránt nem vonzódsz még nem fogod utálni, egy csomó más fontos dolgot felfedezhetsz az emberekben.
2014. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
3-nak igaza van. Neked is vannak barátnőid nem? Mégis a fiúkra buksz.. érted?
2014. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
21. század/Nem
2014. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Ez elég butuska kijelentés volt...

"ha én leszbi lennék, nekem egyáltalán nem lenne szükségem a férfiakra"

Akkor ki fogja felcipelni a hűtőt a hatodikra, ha nincs lift? Na jó ez csak egy kis vicc volt.. Ezek szerint a férfiak csak b*szógép funkciót töltenek be a nők életében? Aki így gondolkodik egyébként, az ne csodálkozzon, hogy csak egy trófea a srácoknak...

2014. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
a melegeket nem érdeklik a nők, a melegek a melegekre féltékenyek...
2014. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A melegek általában nem utálják a nőket. Az én meleg ismerőseim inkább jól elbeszélgetnek a lányokkal, csak nem hozzájuk vonzódnak.

Attól, hogy egy-két meleg haragszik a nőkre, attól még nem jellemző rájuk általában. Ugyanúgy, mint ahogy vannak hetero férfiak is, akik haragszanak a lányokra.

35/N

2014. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
96%
Erre szokták azt mondani, hogy te maga a megtestesült sötétség vagy. :)
2014. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 MrPifta ***** válasza:
100%
Meleg vagyok, nem utálom a nőket kicsit sem. Sőt, akit a világon legjoan szeretek, egy nő. Az édesanyám.
2014. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!