Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges?

Figyelt kérdés
Belezúgtam egy fiúba, akit csak látásból ismerek. Eddig elmentünk egymás mellett az utcán, de amikor egyszer előreengedett az ajtónál, akkor elhangzott egy szia, és azóta nem tudom kiverni a fejemből a szemét, és őt magát. Nem hiszem, hogy fogunk találkozni. Facebookon sem az ismerősöm, mert végülis nem ismerem, és nem szoktam olyan embereket bejelölni, akikkel nem beszéltem legalább egy értelmes mondatot. Viszont az adatlapját mindennap többször is megnézem, a képeit, hozzászólásait, minden információra kiváncsi vagyok ami vele kapcsolatos. Néha órákig képes vagyok leskelődni az ablakból, hogy mikor megy haza és nézhetem egy kicsit, és olyankor olyan furcsa érzés fog el, gyorsabban ver a szívem és mosolygok mint egy idióta. Nem értem miért van ez, mert tényleg nem is ismerem. Ez szimpátia, vagy szerelem első látásra? Szerintetek már beteges? 18 éves vagyok, ő 24.
2014. ápr. 8. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Én is szeretlek, az első pillanattól fogva! :)


A fiú

2014. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
örülnék is neki :) A lány
2014. ápr. 8. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
hm, érdekes, mindenképp intenzíven érdeklődsz iránta, érdeklődd meg, vajon ő mit érez
2014. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor írj rám Édes :)


A fiú

2014. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó lenne, ha nem csak a leskelődéshez lenne bátorságom, hanem ehhez is.....de nincs....és az utcán sem állíthatom le azzal a szöveggel, hogy " figyu, szinte mindennap itt leslek az ablakból és nézegetem az adatlapodat, te az enyémet nem?"
2014. ápr. 8. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy a kérdésedre egy újabb kérdést teszek fel, de mi van ha meg sikerül ismerned és, akkor már nem is fog tetszeni?

Ennek nagyon plátói íze van....

2014. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...akkor legalább elmúlik és tudni fogom, hogy csak egy fellángolás volt.
2014. ápr. 8. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg felvenni vele a kapcsolatot, akkor nagyobb vesztes vagy, mintha megpróbáltad volna... de gondolom ezzel nem mondtam újat.
2014. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mintha egy Animében lennél. Legalább is első olvasásra, és ahogy elképzeltem. xD
2014. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!