Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Mi a véleményetek ezzel kapcsolatban? Bár inkább fiúk véleményét várom, de lányok is írhatnak.

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek arról, ha egy lánynak kockás a hasa? Nem olyan Rubint Réka feeling, szóval nem olyan férfias, de kockás.

2014. ápr. 8. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a két vonalat szexinek tartom a kockákat nem.
2014. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos jól nézhet ki. Az enyém is az, bár csak 1 kockás. :D
2014. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mr. Truth ***** válasza:
Engem nem zavar ha öt nem zavarja az én alakom :)
2014. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bárcsak kockás hasam lenne :/

Ezt nem szégyellni kell! Irigy vagyok

2014. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert elég sok fiútól hallottam, hogy szerinte az nem nőies, meg nem szép. De tekintve, hogy két éve kb 70 kg voltam, most meg 55-58 kg vagyok, és ezt nem fogyókúrával, hanem edzéssel értem el, így elkerülhetetlen volt, hogy izmosodjak is..
2014. ápr. 8. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem álomnő. Az első barátnőm is ilyen volt.
2014. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon vonzó! :) Szintén kockás a hasam. Szerintem csak azoknak a férfiaknak nem jön be akik nem sportolnak.
2014. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vonzó dolog.

De vállban ne legyen két méter.

2014. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem tök jó dolog!! azok a fiúk csak irigykednek, egyébként meg ha fiúknak lehet, lányoknak miért nem?? :D
2014. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!